SPARTAN FIGHT 7: OSKAR PIECHOTA vs ADRIANO BALBY

Paweł Wróbel, Informacja własna

2017-03-01

Jeden z największych talentów polskiego MMA Oskar „Imadło” Piechota (7-0-1) stoczy swój drugi pojedynek dla Spartan Fight. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Adriano Balby (12-3)

„Imadło” w swojej pierwszej walce dla naszej Federacji rozprawił się z Grekiem Nikosem Sokolisem. Był to jego powrót do MMA po dwóch latach przerwy. Piechota zaprezentował się świetnie i po tej walce nawet zagraniczne media zaczęły o nim mówić jako o zawodniku, który może sporo namieszać w światowym MMA. To niesamowicie pracowity zawodnik, który cały czas dąży do doskonałości i chce się mierzyć z najlepszymi.

Jego rywal to doświadczony i obdarzony piekielnie mocnym ciosem zawodnik. W swojej karierze odniósł 12 zwycięstw, z czego aż 10 przez nokaut. Balby posiada także czarny pas BJJ. Doskonałe umiejętności grapplerskie w połączeniu z ogromną siłą czynią go jednym z najlepszych Brazylijczyków jaki kiedykolwiek walczył w Polsce.

Spodziewamy się więc niezwykle zaciętego boju, a o tym, który z nich okaże się lepszy przekonamy się już 1 kwietnia. Ostatnie bilety na galę Spartan Fight 7 dostępne TUTAJ oraz w salonach EMPIK.