IRON WARRIORS TEAM 2: 18 MARCA

Redakcja, Informacja własna

2017-03-02

Już 18 marca 2017 r. będziemy po raz drugi gospodarzami gali MMA w hali Arena. Do rywalizacji o finał stanie 6 klubów z 6 miast: KKS Sporty Walki z Poznania, Klub Sportowy Fux z Zabrza, GFT MMA (Gerke Fight Team) z Grudziądza, IMPERIUM BOXING z Wałbrzycha, Stowarzyszenie Sportowe z Tychów oraz Agoga Gym z Lęborka.

Za dwa tygodnie będzie można ponownie poczuć prawdziwe emocje z kolejnymi zawodnikami mieszanych sztuk walki na gali IWT. Tym razem do boju stanie zupełnie 6 nowych klubów z 6 innych miast – będą walczyć o wejście do finału.

Po frekwencji podczas pierwszej gali w Arenie, oglądalności w Internecie i TV mogę stwierdzić, że te miesiące pracy były tego warte. Oczywiście dalej ciężko pracujemy, aby kolejna gala jeszcze mocniej zapadła w pamięć i zapisała się w historii wydarzeń MMA jako wyjątkowe, pełne charyzmatycznych wojowników i prawdziwych walk wydarzenie sportowe. W przerwach, dla  chwili wytchnienia, na scenie pojawi się tym razem raper Kaczor oraz Sigma NGWM – powiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

Zwycięskie drużyny drugiej gali IWT otrzymają czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3. Te, które przeszły do finału z pierwszej gali w styczniu i które przejdą do niego z gali marcowej powalczą o nagrody w wysokości: za 1 miejsce 25 tys. zł, 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.