MISTRZOSTWA POLSKI NO-GI JIU JITSU: WYNIKI

W dniach 4-5 marca 2017 w Luboniu odbyła się siódma edycja Mistrzostw Polski No-Gi Jiu Jitsu. W kategorii +97,5 kg pierwszej miejsce zdobył mistrz KSW Tomasz Narkun. W limicie do 91,5 kg drugie miejsce zajął Piotr Bagiński, a pierwsze miejsce w czarnych pasach Masters. Oprócz tego w zawodach wzięli udział walczący w MMA m.in. Michał Pietrzak (5-2), Jakub Piesiewicz (4-2-1-1), Jędrzej Kubski (16-12) oraz  Maciej Różański (8-1).

CZARNE PASY

-67,5kg

1. Aleksander Jabłoński Gold Team Polska

2. Jan Wallus ZenithBJJ/Gameness Team

3. Arkadiusz Klasa Grappling Kraków

-79,5kg

1. Kubski Jędrzej ZenithBJJ/Gameness Team

2. Dominik Małkowski Exiladosz Koszalin

3. Sadowski Filip ZenithBJJ/Gameness Team

3. Grzegorz Janus Gold Team Polska

-85,5kg

1. Karol Dzieniszewski Berserkers Team

2. Wojciech Biernacki Berserkers Team/Gracie Barra Poland

3. Chmiel Dominik Gracie Barra/ Octopus Team

3. Podkowiński Jacek Gold Team Polska

-91,5kg

1. Maciej Różański Berserkers Team

2. Piotr Bagiński Berserkers Team

3. Pilarski Tomasz Gold Team Polska

3. Kurylczyk Marcin Pretorian Team

+97,5kg

1. Tomasz Narkun Berserkers Team

2. Maciejewski Sebastian Gracie Barra Team Draculino

3. Krerowicz Artur Berserkers Team

3. Wysocki Patryk Gold Team Polska

CZARNE PASY MASTERS

-67,5kg

1. Arkadiusz Klasa Grappling Kraków

2. Kwiecień Mariusz Rio Grappling Club

3. Ilin Mariusz Berserkers Team

-79,5kg

1. Dominik Małkowski Exilados Koszalin

2. Dudek Marcin Klub Sportowy Grappling Kraków

3. Gieniu Barański Berserkers Team

3. Grzegorz Janus Gold Team Polska

-85,5kg

1. Marcin Joachimiak Gold Team Polska

2. Podkowiński Jacek Gold Team Polska

-91,5kg

1. Piotr Bagiński Berserkers Team

2. Leszek Jaremkowski Gold Team Polska

3. Karol Stasiak Pretorian Team

3. Tomasz Pilarski Gold Team Polska

BRĄZOWE PASY

-67,5kg

1. Michał Babirecki Berserkers Team

2. Grzegorz Klin Gold Team Polska

3. Pająk Wojciech Pretorian Team

3. Truskolawski Łukasz Dragon’s Den

-73,5kg

1. Baranowski Łukasz Rio Grappling Club

2. Kozicz Adrian Gold Team Polska

3. Aleksander Marczewski ZenithBJJ/ Gameness Team

3. Andrzej Przybylski ZenithBJJ

-79,5kg

1. Mateusz Szczeciński Gold Team Polska

2. Kois Wojciech Gold Team Polska

3. Karol Brzostowski Gold Team Polska

3. Adam Lewandowski West Coast Team Świnoujście/ ZenithBJJ

-85,5kg

1. Fręchowicz Piotr Berserkers Team

2. Michał Pietrzak Ankos MMA Poznań

3. Kmiotek Marcin ZenithBJJ

3. Śmieszek Kondrad Gold Team Polska

-91,5kg

1. Mateusz Symoczko Gold Team Polska

2. Olszewski Dominik Akademia Fenix

3. Krzysztof Fraszczak Gold Team Polska

3. Wojciech Lech Berserkers Team

-97,5kg

1. Maciej Surma Gracie Barra Team Draculino

2. Izydorek Robert ZenithBJJ

3. Florek Adam Forca Brava Gold Team

+97,5kg

1. Yakuza Eldar Jungle BJJ

2. Jakub Bresiński KSW Nokaut Kościan

3. Małocha Paweł Zenith Vera Łódź

3. Iwat Andrzej Złomiarz Team Gdańsk +

BRĄZOWE PASY MASTERS

-67,5kg

1. Goleński Wojciech Forca Brava Gold Team Opole

-73,5kg

1. Nasher Marcin Barracuda

2. Jarosław Chmiel Rio Grappling Club

3. Kaużyński Michał Copacabana Łódź

3. Kawiorski Karol Fenix Kraków

-79,5kg

1. Elsner Michał Virtus Radom

2. Tomasz Rudzki Copacabana Team

3. Szpak Dawid Gracie Barra Team Draculino

3. Blasiński Tomasz Klub Sportowy Grappling Kraków

-85,5kg

1. Michalak Krzysztof Zenith JiuJitsu/ Berserkers Team

2. Filip Kopij Rio Grappling Club

3. Baś Przemysław Gold Team Polska

-91,5kg

1. Wojciech Lech Berserkers Team

2. Paweł Kunysz Klub Kaito

3. Rusiecki Tomasz Gracie Barra Poznań

3. Żabczyński Krzystzof Juggernaut Gold Team

-97,5kg

1. Szczerek Tomasz Szczerek Fight Team

2. Rutkowski Michał Saints Gold Team

3. Florek Adam Forca Brava Gold Team

3. Izydorek Robert ZenithBJJ

+97,5kg

1. Jakub Bresiński KSW Nokaut Kościan

2. Kołodziejczak Sebastian Juggernaut Gold Team

3. Grzegorz Szymczyk ZenithBJJ

PURPURPWE PASY

-61,5kg

1. Pacholski Jakub ZenithBJJ/Gameness Team

2. Dziubałtowski Igor Academia Gorilla

-67,5kg

1. Bańczyk Jacek Rio Grappling Club

2. Wieliczko Adrian Gold Team Polska

3. Mariusz Joniak Bebson Gold Team

3. Jeremiasz Jaworski Gold Team Polska

-73,5kg

1. Sebastian Romanowski Berserkers Team

2. Mazur Dominik Hulk Team Police

3. Maciej Kruszewski Steffa Fight Team Lubin

3. Czyżowski Marcin Gold Team Polska

-79,5kg

1. Śmieszek Albert Gold Team Polska

2. Popek Jacek Forca Brava Gold Team Opole

3. Andrzej Czarnecki ANKOS MMA

3. Michał Chomicki Copacabana Łódź

-85,5kg

1. Daniel Skibiński Ankos MMA

2. Werszynin Paweł Zenith Vera Łódź

3. Jarosław Frankowski Rio Grappling Club

3. Łukasz Siwiec Marga SFG Radom

-91,5kg

1. Mateusz Lurc Berserkers Team

2. Dawid Barczak Barracuda

3. Topór Mateusz Pretorian Koźmin Wlkp.

3. Jacek Czubak Marga SFG Radom

-97,5kg

1. Maciążek Bartek Rio Grappling Club

2. Livio Victoriano Next Level BJJ

3. Marcin Narkieiwcz Berserkers Team

3. Dubiela Patryk Zenith Vera Łódź

+97,5kg

1. Wojciech Janusz Berserkers Team

2. Mateusz Chudzik Berserkers Team

3. Adam Bizoń Sinse Gold Team

PURPUROWE PASY MASTERS

-67,5kg

1. Jakub Piesiewicz Marga Garwolin

2. Mikalas Grzegorz Rio Grappling Club

3. Młynikowski Danielo Rio Grappling Ostów Wlkp.

-73,5kg

1. Niedźwiecki Robert Gold Team Polska

2. Dawid Słoma AllianceBJJ

3. Michał Wiśniewski Berserkers Team

3. Rutkowski Łukasz Husaria Włocławek

-79,5kg

1. Matuszak Przemysław AllianceBJJ

2. Wąsiel Paweł Natal Gold Team

3. Derenowski Bartosz Lions Głogów

3. Sławomir Szymkowiak Barracuda

-85,5kg

1. Radomski Robert Gracie Barra Team Draculino

2. Kurowski Piotr Berserkers Team

3. Mysiak Adam Gold Team Polska

3. Steve Dillan BJJ Academy Zgorzelec

-91,5kg

1. Robert Zyffert Berserkers Team

2. Piotr Kaszta Berserkers Team

3. Robert Pawłowski Pretorian Team

+97,5kg

1. Adam Bizoń Gold Team Polska

2. Frankiewicz Marcin Klub Walki Grappler

NIEBIESKIE PASY

-55,5kg

1. Gryz Wojciech BJJ Factory

2. Paweł Grobelny Copacabana Bydgoszcz

3. Modzelewski Radosław Zenith Vera Łódź

-61,5kg

1. Norbert Kwiatkowski Gold Team Polska

2. Grzegorz Joniak Bebson Gold Team Polska

3. Długaszek Kamil Gold Team Polska

3. Wabno Grzegorz Rio Grappling Club

-67,5kg

1. Ścigała Marcel Fight Club Bytom

2. Piotr Kacprzak Marga SFG Radom

3. Paczka Tomasz BJJ Factory

3. Roźniakowski Patryk Zenith Vera Łódż

-73,5kg

1. Pęśko Arkadiusz Gracie Barra Spartan Chorzów

2. Kaczmarek Adrian Copacabana Łódź

3. Radosław Wichrowski Berserkers Team

3. Nowak Adam Rio Grappling Club

-79,5kg

1. Jakub Najdek AllianceBJJ

2. Piotr Patelski BJJ Academy Zgorzelec

3. Bojanowski Michał Copacabana Łódź

3. Chmiel Krzysztof Berserkers Team

-85,5kg

1. Bugara Łukasz Natal Gold Team

2. Dominik Kaczmarek CheckMat

3. Kubit Krzysztof Klub Sportowy Grappling Kraków

3. Tyczyński Dariusz Rio Grappling Club

-91,5kg

1. Ząbek Dariusz Klub Sportowy Grappling Kraków

2. Piotr Skrętowicz Rio Grappling Club

3. Radosław Włoch Berserkers Team

3. Łukasz Gruber Stonewood MartialArts

-97,5kg

1. Nowak Paweł Academia Gorilla

2. Krysiak Sławomir Gracie Barra

3. Januchta Piotr KS Sobieski

+97,5kg

1. Dróbka Bartłomiej Alan Finfou BJJ

2. Starzec Wojciech Forca Brava Gold Team Opole

3. Klusek Mateusz AKS Grappling Białogard

3. Rozpędowski Łukasz Gold Team Polska

NIEBIESKIE PASY MASTERS

-67,5kg

1. Heleniak Rafał Copacabana Łódź

2. Zachara Adrian Rio Grappling Club

3. Tomasz Bartkowiak AllianceBJJ

3. Krystian Kondracki Gracie Barra Sosonowiec

-73,5kg

1. Ariel Piechocki Grappler/ Zenih Grudziądz

2. Zdziebłowski Artur Pretorian Team

3. Jabłoński Bartosz Natal Gold Team

3. Dębski Andrzej Wrox Gym Atos Wrocław

-79,5kg

1. Borowski Miłosz Invictus

2. Majcher Adam Gold Team Polska

3. Wiewióra Jakub Copacabana Bydgoszcz

3. Szcześniak Lech MMA Czarni Słupsk

-85,5kg

1. Słowik Karol MMA Czarnik Słupsk

2. Bugara Łukasz Natal Gold Team

3. Gibała Artur Virtus Artur

3. Marc Reifberger Alpha Jiu Jitsu Vienna

-91,5kg

1. Skarżyński Łukasz

2. Lasocki Piotr Gold Team Polska

3. Łukasz Guciak Zet Gold Team

3. Grzegorz Zając Kaito Stalowa Wola

-97,5kg

1. Paweł Kempa Barracuda

2. Jarosław Michalczyk ZenithBJJ/ASWIF

3. Wolak Grzegorz Klub Sportowy Grappling Kraków

3. Grzegorz Chyży BJJ Panther Nowogard

+97,5kg

1. Sławomir Szymański Gold Team Polska

2. Maciej Gwarek – Strzyżewski Gold Team Polska

3. Łukasz Osik Anakonda Poznań/ Unia Jiu Jitsu

3. Mateusz Barszczuk Gold Team Polska

BIAŁE PASY ADULT

-61,5kg

1. Umkhadzhiev Umar Dragons Den

2. Nowacki Dariusz AKS Grappling Białogard

3. Białecki Dominik Marga Dragons Den

3. Krzysztof Buriak BJJ Panther Nowogard

-67,5kg

1. Trzciński Zbigniew Berserkers Team

2. Kilian Hubert Checkmat

3. Benko Jakub Laugarico Jiu Jitsu

3. Piński Kuba AKS Grappling Białogard

-73,5kg

1. Spirydowicz Dawid Berserkers Team

2. Walecki Eryk Berserkers Team

3. Kiełkowski Paweł BJJ Factory

3. Jacek Maliszewski Gerke MMA Grudziądz

-79,5kg

1. Bujalski Arkadiusz Gracie Barra Team Draculino

2. Jędrzej Zwolankowski AllianceBJJ

3. Adam Gorzelniak Kohorta

3. Dawid Kubacki Academia Gorilla

-85,5kg

1. Denis Muzyka Copacabana

2. Janur Mateusz Strefa Fight Team Lubin

3. Szydłowski Maciej Fighting Division Bydgoszcz

3. Bielecki Gracjan Szkoła Sztuk Walki Kazuro

-91,5kg

1. Gładkowicz Bartłomiej Figthing Division Bydgoszcz

2. Filip Arkadiusz Kaito Stalowa Wola

3. Holek Kamil Natal Gold Team

3. Szklarz Mateusz Gracie Barra Team Draculino

-97,5kg

1. Paweł Struś Gracie Barra Team Draculino

2. Tomasz Kędzior Gracie Barra Rzeszów

3. Bartłomiej Zborowski Pretorian Team

3. Kosiński Jakub Grappling Szczerbiec Wolbórz

+97,5kg

1. Stolarek Krzysztof Pretorian Team

2. Sławomir Bryła ZenithBJJ/ASWIF

3. Głowacz Piotr ZenithBJJ

3. Zborowski Wojciech Pretorian Team

MASTER BIAŁE PASY

-61,5kg

1. Kozak Michał BJJ Panther Nowogard

-67,5kg

1. Maciej Dembowski Kodokan

2. Krystian Taraszkiewicz Lions Głogów

3. Janiec Radosław BJJ Panther Nowogard

-73,5kg

1. Piotr Górski Pretorian Team

2. Paul Lohnert BJJ Academy Zgorzelec

3. Pentlikowski Zbigniew Gold Team Polska/Police/Kamień Pomorski

-79,5kg

1. Krzysztof Mrozek Gold Team Polska

2. Włodarczak Maciej Samolewski Gym

3. Tomasz Pierzchalski BJJ Academy Zgorzelec

3. Andrzej Kania Berserkers Team Stargard

-85,5kg

1. Łukasz Paprocki Gerke MMA Grudziądz

2. Silecki Grzegorz Berserkers Team

3. Ozdemir Bulent Gold Team Polska

3. Biolusov Dmytro CheckMat

-91,5kg

1. Senejko Krzysztof Berserkers Team Gryfice

2. Wojtanowski Michał

3. Przemysław Juszczak Berserkers Team Jelenia Góra

3. Chudy Michał Invictus

-97,5kg

1. Kamil Mroziński Pretorian Team

2. Krzysztof Kiersten Samolewski Gym

3. Kutesko Tomasz Gold Team Polska

3. Ernest Pujszo Copacabana Bydgoszcz

+97,5kg

1. Kuliński Mateusz MMA Czarni Słupsk

2. Jaworski Paweł Lions Głogów

3. Pisuła Łukasz Kimura Nova Uniao Namysłów

3. Rafał Krebs Gracie Barra Łódź

KOBIETY KOLOROWE PASY

-51,5kg

1. Paulina Majchrzak Copacabana

2. Weronika Nitecka ZenithBJJ/Gameness Team

KOBIETY NIEBIESKIE PASY

-51,5kg

1. Siemieniu Justyna Next Level BJJ

2. Kędziora Gabriela BJJ Panther Nowogard

3. Durmowicz Agnieszka BJJ Factory

-56,5kg

1. Opryszko Joanna

2. Mańke Katarzyna Hulk Team Police

-61,5kg

1. Paulina Giemza Octagon Team

2. Marta Chmiel Berserkers Team Szczecin

3. Koper Ilona Gracie Barra Team Draculino

3. Mariola Żyła ZenithBJJ/ Gameness Team

-66,5kg

1. Wleczyk Zuzanna Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodzież

+71,5kg

1. Kuniszyk Zuzanna Copacabana

2. Dominika Małecka Bebson Gold Team

3. Donata Wiese-Woźniak zenithBJJ/Gameness Team

KOBIETY BIAŁE PASY

-51,5kg

1. Natalia Pietrzycka Natal Gold Team

2. Justyna Jakubiak Saints Gold Team

3. Sądel Elżbieta Akademia Fenix

3. Rosiak Joanna Shooters Team

-56,5kg

1. Mleko Klaudia Fenix

2. Czapczyk Maria Ankos MMA

3. Lelito Anna Klub Sportowy Grappling Kraków

3. Ziętek-Czeszczak Angelika Berserkers Team Szczecin

-61,5kg

1. Biziewska Małgorzata Berserkers Team

2. Milejska Aleksandra Wrox Gym

3. Galant Monika Copacabana Bydgoszcz

3. Patrzyńska Weronika Gold Team Polska

-66,5kg

1. Marta Kowalczyk Academia Gorilla

2. Agnieszka Kogut Next Level BJJ

3. Garabaciak Gracjana BJJ Panther Nowogard

3. Sokół Aneta Saints Gold Team

+71,5kg

1. Zaszcudłowicz Magdalena Klub Sportowy Grappling Kraków

2. Joanna Orlińska Natal Gold Team

3. Martyna Wawrzyniak Barracuda Doisk

3. Sandra Pytel Szkoła Sztuk Walki Kazuro Chodziez

JUNIOR :

-51,5kg

1. Jaworski Grzegorz StreetFighters Słubice

-56,5kg

1. Ratajczyk Sebastian KS Czerwony Smok

2. Bieńko Dawid Wrox Gym

3. Wiśniewski Dawid Gold Team Polska (Piła)

3. Bura Piotr Streffa Fight Team Lubin

-61,5kg

1. Rutkowski Kevin Shooters Konin

2. Czajkowski Kacper Pretorian Team

3. Haziak Dawid Gold Team Polska

3. Sudoł Julian Kaito Stalowa Wola

-66,5kg

1. Głowacki Aleksander Berserkers Team Olsztyn

2. Kusza Kamil Rio Grappling Club

3. Stachowiak Adam Gold Team Polska

3. Piechowiak Marcel UKS Bielik

-71,5kg

1. Grzegorz Kuriata Berserkers Team

2. Wiktorowicz Artur Hulk Team Police

3. Kacper Dera Gold Team Polska

3. Pastuszka Oliwier West Coast Team Świnoujście

-76,5kg

1. Igor Brzozowski Hulk Team Police

2. Telinga Michał BJJ Factory

3. Dariusz Gomuła Virtus Radom

3. Marcin Jach Bushido Kowale

-81,5kg

1. Malarczyk Hubert Copacabnana Łódź

2. Adrian Weselak Saints Gold Team

3. Nonn Michał MMA Devil Międzychów

-86,5kg

1. Łukasz Olech Next Level BJJ

2. Nathaniel Radowicz ZenithBJJ/Invcitus BJJ

3. Karol Walkiewicz Kliasen Team

3. Piotr Strojny Saints Gold Team

JUNIORKI:

-46,5kg

1. Monika Chodukiewicz Gerke MMA Grudziądz

-54,5kg

1. Dagny Adamczak ZenitBJJ

2. Kadur Roksana Wrox Gym

3. Patrycja Witkowska Szkoła Walki LEO Śrem

3. Ela Koziczkowska WroxGym

-58,5kg

1. Muszyńska Zuzia Gold Team Polska

2. Walczak Karolina Husaria

-62,5kg

1. Witkowska Wiktoria Szkoła Walki LEO Śrem

2. Ewelina Nowak WroxGym

JUNIOR MŁODSZY

-46kg

1. Kacper Pawelec Berkut Arrachion Olsztyn

2. Julian Lejczak Kimura Nova Uniao Namysłów

3. Jacków Patryk Rio Grappling Club

3. Damian Ramulewicz BJJ Academy Zgorzelec

-54,5kg

1. Grembowski Mikołaj BJJ Panther Nowogard

2. Żakowski Juliusz Barracuda

3. Lachowicz Michał Rio Grappling Club

3. Jóźwiak Marcin United Gym

-63kg

1. Filip Przymusiński Zenith/Invictus BJJ

2. Pytlas Patryk Gold Team Polska

3. Igor Pisuła Kimura Nova Uniao Namysłów

3. Wojciech Małaszniak Szkoła Walki LEO Śrem

+63kg

1. Kosiński Bartosz West Coast Team Świnoujście/ZenithBJJ

2. Kacper Kortus AllianceBJJ

3. Tomasz Szymański BJJ Academy Zgorzelec

3. Dawid Królak MMA Tornado Kalisz

JUNIOR MŁODSZY DZIEWCZYNKI

-54,5kg

1. Sikora Urszula Gold Team Polska

2. Kinga Miler Berserkers Team

3. Katarzyna Duda BJJ Panther Nowogard

-63kg

1. Klaudia Jakubowicz ZenithBJJ/Invictus

2. Bianka Linke Linke Gold Team

MŁODZICY

-34kg

1. Mike Linke Gold Team Polska

2. Igor Sobota KOKA Sport

3. Mateusz Kołakowski KOKA Sport

3. Eichstaedt Marcin Szkoła Sztuk Walki Kazuro

-40kg

1. Olwier Przerwa Virtus Radom

2. Sebastian Patryk Wrox Gym

3. Zawadzki Arkadiusz Copacabana Łódź

3. Sadowski Igor BJJ Academy Zgorzelec

-46kg

1. Nowak Artur Szkoła Walki LEO Śrem

2. Urbanowicz Filip Gold Team Polska

3. Mateusz Hebdowski Wrox Gym

3. Tomasiak Szymon BJJ Panther Nowogard

+46kg

1. Marcula Tymoteusz Virtus Radom

2. Konieczny Jakub KSW NOKAUT Kościan

3. Kacper Chuchla Rio Grappling Club

3. Edwin Krause Hulk Team Police

MŁODZICY DZIEWCZYNKI

-34kg

1. Skrobisz Natalia Gold Team Polska

2. Amelia Pater Rio Grappling Club

3. Milena Kucia Rio Grappling Club

3. Natalia Pater Rio Grappling Club

-40kg

1. Emilia Kulas StreetFighters Słubice

2. Alicja Wojtkowiak Szkoła Waliki LEO Śrem

3. Martyna Babiak Rio Grappling Club

3. Milena Ćwiek Copacabana Łódź

-46kg

1. Marcelina Jakubowska Hulk Team Police

2. Piasecka Antonina Maria RGA Norway

3. Adrianna Mazur Hulk Team Police

3. Emilia Śliwińska Rio Grappling Club

+46kg

1. Żelazek Julia Husaria

2. Borkowska Aleksandra BJJ Panther Nowogard

3. Oliwia Płoskonka Rio Grappling Club

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.