CELTIC GLADIATOR 12: KRAKOWSKI W KARICE WALK

Dwudziestego maja w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Londynie, swoją 12 edycje zorganizuje federacja Celtic Gladiator. Do karty walk dodano kolejnego Polaka Leszka Krakowskiego, który jak na razie nie poznał przeciwnika. Podopieczny Daniela Burzotty będzie chciał w tym pojedynku udanie wrócić po pierwszej porażce w karierze, odniesionej na KSW 36. Wtedy pod koniec pierwszej rundy efektownie poddał go Kleber Koike Erbst.

Wcześniej Krakowski na swoim koncie miał jedenaście zwycięstw, które głównie toczył na lokalnych galach AWOL czy UWC. Po dziesięciu zwycięstwach podpisał on kontrakt z najlepszą federacją w Polsce, co wywołało kontrowersje, ponieważ kibice uważali, że Leszek ma nadmuchany rekord. Mimo złego przyjęcia Leszek w debiucie wystąpił na pierwszej gali KSW poza granicami Polski i potwierdził swój talent, pokonując w najważniejszej walce życia doświadczonego Andre Winnera. Choć walka nie porywała, to trzeba jednak oddać szacunek Krakowskiemu, który nie był faworytem w tej walce.

Przypomnijmy, w karcie walk Celtic Gladiator 12 już wcześniej informowaliśmy, że zobaczymy Krzysztofa Kułaka, Tomasza Czerwińskiego, Adama Chętnika, Przemysława Mysialę.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.