MARTIN LEWANDOWSKI: BĘDZIE TO HITOWY POJEDYNEK

Podczas gali KSW 39: Colosseum dojdzie do walki pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim, a Tyberiuszem Kowalczykiem. Współwłaściciel federacji, Martin Lewandowski w programie „Puncher” odniósł się do zaplanowanego pojedynku.

Dla Martina Lewandowskiego jest kilka aspektów, które muszą być spełnione. Przede wszystkim samego zawodnika. Zdaniem współwłaściciela organizacji kwalifikacja to pierwsza rzecz, czyli na ile dany zawodnik pasuje do zestawienia, z kimś z kim KSW ma podpisany kontrakt. Równie ważna jest medialność, bo nie da się budować zestawienia na bazie kompletnego no-name'a i kogoś, kto nie zaistniał w świecie mediów. Lewandowski wraz z Kawulskim starają się, by pojedynki były hitowe i jego zdaniem ten też takim będzie.

Organizacja KSW nie ma na tapecie już innego strongmana którym byłaby zainteresowana. Lewandowski ma wrażenie, że Tyberiusz ma mocniejszy cios od Pudzianowskiego. Za Mariuszem przemawia doświadczenie, ale nie można lekceważyć Kowalczyka. Póki co współwłaściciel KSW powiedział, że dla Damiana Janikowskiego jest przewidywany jeden z dwóch Brazylijczyków, którzy nie walczyli jeszcze w federacji. Na pewno nie dojdzie do starcia byłego zapaśnika z Piotrem Strusem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.