GMC 11: KAMILA PORCZYK WRACA DO MMA

Dwudziestego drugiego kwietnia w niemieckim Castrop-Rauxel dodano kolejną walkę, w której wystąpi mieszkająca na stałe w Niemczech Kamila Porczyk, znana na świecie jako gwiazda fitnessu. Zawodniczka z Pryanha MMA wraca po długiej przerwie trzech lat, wystąpi w największej federacji w tym kraju, jaką jest GMC. Polka stanie do walki z Anitą Doganovą z Bułgarii.

Przypomnijmy Kamila zadebiutowała w MMA w roku 2013 w Darmstadt, w pierwszej rundzie zmuszając do odklepania po nawałnicy ciosów Jane Wagenhuber. Następna walka Porczyk miała miejsce w federacji KSW w Warszawie, na 26 edycji wypunktowała pewnie bardziej doświadczoną Iryne Szaparenko. Choć poziom tej walki odstawał, to emocje w pojedynku były. Na koniec Kamila miała zawalczyć z Katarzyną Lubońską, jednak musiała zrezygnować z tej walki z powodu kolejnych kontuzji, które jej nie unikają od samego początku.

Zawodniczka z Spartacusa Fight Club zaczęła od kariery amatorskiej, stoczyła jedną walkę na gali przed własną publicznością, po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonując niepokonaną do tamtej chwili Louise Hiller. Po tej walce Anita zdecydowała wraz z trenerami o rozpoczęciu kariery zawodowej. Debiut odbył się w poprzednim roku na gali Spartacus Fighting Championship 4. W kolejnym pojedynku przed własną publicznością Doganova pod koniec pierwszej odsłony po uderzeniach zastopowała Valrije Sot enko z Łotwy.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.