ACB: MACIEJ RÓŻAŃSKI ZADEBIUTUJE W FEDERACJI

Pierwszego kwietnia mocno rozwijająca się federacja Absolute Championship Berkut zorganizuje swoją galę na Białorusi, a dokładniej w stolicy Mińsku. Na tej gali wystąpi utalentowany Maciej Różański, który odbudowuje się po problemach z kontuzją i operacji. Podopieczny Piotra Bagińskiego w debiucie w mocnej federacji ma się spotkać z doświadczonym Dmitry Voitovem.

'Maciako' po kolejnych efektownych zwycięstwach był już przymierzany przez ekspertów do kolejnych dużych walk, zdaniem wielu powinien trafić do UFC. Te plany przerwał jednak będący już w UFC - Jack Hermansson, który po trudnej walce wypunktował naszego reprezentanta we Włoszech, na gali Venator FC 2. Po powrocie na matę Różański miał stoczyć kolejną walkę w Czechach na gali Euro FC 2, jednak całe wydarzenie odwołano.

Białorusin w swoim dorobku ma szesnaście zwycięstw i pięć porażek, większość walk zakończył przed czasem. Voitov znany w naszym kraju jest ze swoich początków kariery, kiedy w roku 2011 szybko pokonał Wojciecha Antczaka, a w tym samym roku przegrał przed czasem z Marcinem Elsnerem. Dmitry przegrywał z mocnymi rywalami, w federacji M-1 Global z niepokonanym Adamem Yandievem. Po tej walce Dmitry zaliczył cztery zwycięstwa z rzędu, głównie zwyciężając przed czasem. Voitov w ostatniej walce wystąpił w Tajlandii, kwalifikując się dalej w turnieju Road To Abu Dhabi, a zwycięzca wystąpi w mocnej federacji Abu Dhabi Warriors w Arabii Saudyjskiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.