FN: NOWI DOBRZY ZAWODNICY ZAKONTRAKTOWANI

Organizacja Fight Nights, która jest czołówką w Rosji, pozyskała nowych i bardzo dobrych zawodników. Na galach zobaczymy Rosumiara Palharesa, który będzie chciał udanie wrócić po porażce w Polsce. Kolejnym pozyskanym zawodnikiem został Ali Bagautinov, niedawno zwolniony z UFC.

Brazylijczyk po tym jak nieprzepisowo przeciągnął dźwignię, został zwolniony przez federację WSOF. 'Toquniho' wystąpił we Włoszech na gali Venator FC 3, po 45 sekundach znokautował go niespodziewanie dobrze znany w naszym kraju Emil Weber Meek. W ostatniej walce Palhares wystąpił na gali KSW 36, na początku drugiej rundy znokautował go Michał Materla.

Rosjanin choć w ostatnich pięciu walkach wygrał dwa razy, to nie przegrywał z byle kim, bo z Josephem Benavidezem, oraz w walce o pas z Demetriousem Johonsonem. W ostatnim pojedynku Ali wystąpił na UFC Fight Night 99 w Wielkiej Brytanii, pewnie na punkty przegrywając z Kyoji Horiguchi.

W wadze muszej zobaczymy Tysona Nama, który w dorobku ma czternaście zwycięstw, osiem porażek i jeden remis, a większość walk kończy przed czasem. Amerykanin w swoim dorobku ma też walki w mocnej federacji WSOF, jednak nie mógł on tam zaliczyć ważnego zwycięstwa.

Ostatnim, a zarazem czwartym zakontraktowanym zawodnikiem został Josh Hill. Kanadyjczyk co ciekawe próbował się dostać do UFC w roku 2013,  nawet pokonał Paddy Holohana, jednak nie zapewnił sobie kontraktu z największą federacją na świecie. Hill znany jest także jako weteran WSOF i co ciekawe, dwa razy walczył o pas, jednak doznał wtedy porażek z Marlonem Moraesem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.