MISTRZOSTWA POLSKI W KICKBOXINGU LOW KICK

W dniach 21-23 kwietnia b.r. w Nowym Targu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxerskiej formule Low Kick. Organizatorem zawodów, które odbędą się w Arenie Nowy Targ, jest Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team.

W sobotę 22 kwietnia od godz. 8:00 w Hali Arena do późnego wieczora na dwóch ringach będą toczone walki eliminacyjne.

W niedzielę od godz. 8:00 do godz. 15:00 półfinały i niektóre finały. Później nastąpi trzygodzinna przerwa i od godz.18:00 wystartuje Wielka Gala Finałowa z dodatkowymi walkami zawodowymi w formule K1 i MMA.

Walki stoczą najlepsi zawodnicy w naszym kraju. Będzie to historyczne wydarzenie, bo po raz pierwszy impreza tej rangi odbędzie się w nasz mieście.

- Już dziś pragniemy podziękować panu burmistrzowi Grzegorzowi Watycha, panu staroście Krzysztofowi Faber oraz dyrektorowi ZGZiR Michałowi Rubiś i dyrektorowi Zespołu Szkół Technicznych Ryszardowi Gruszka za pomoc, patronat i chęć współorganizacji tego wydarzenia. Bardzo dziękujemy wszystkim firmom, prywatnym oraz biznesmenom, którzy wsparli naszą inicjatywę. Cieszymy się, że najważniejsza krajowa impreza PZKB zawita do Nowego Targu. Będzie prawdziwy ogień i nie lada gratka dla wszystkich sympatyków sportów walki - zapowiada trener Wojciech Hoły.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.