KLZ NA PGE NARODOWYM

23–24 Warszawa i stadion PGE Narodowy stały się kluczowym miejscem dla sportu. Prelekcje zagranicznych ekspertów, warsztaty prowadzone przez uznanych specjalistów, Nagrody Sportu i Biznesu czy targi SPORTBIZ EXPO – to tylko niektóre atrakcje, które czekały na uczestników Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ. Na tym największym wydarzeniu w Europie Środkowo-Wschodniej, integrującego świat sportu i biznesu, nie mogło zabraknąć KRAJOWEJ LIGI ZAPAŚNICZEJ.

SPORTBIZ to przede wszystkim rozwijanie kompetencji zawodowych. Dla uczestników przygotowano 5 bloków tematycznych o różnorodnej tematyce. Jeden z bloków "Potencjał sportów niszowych - sport to nie tylko piłka" poprowadził DAMIAN FEDOROWICZ, prezes KRAJOWEJ LIGI ZAPAŚNICZEJ.

Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ to również targi SPORTBIZ EXPO, czyli doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty przed całym środowiskiem sportowym oraz przedstawicielami świata biznesu. SWOJĄ OFERTĘ ZAPREZENTOWAŁA RÓWNIEŻ KRAJOWA LIGA ZAPAŚNICZA. Na stoisku można było spotkać ANDRZEJA SUPRONA, legendę polskich zapasów oraz MONIKĘ MICHALIK, medalistkę IO z Rio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.