SZKOLENIE: GRAPPLING FOR KRAV MAGA

Analiza materiałów z ulicznych zajść coraz bardziej ukazuje potrzebę doskonalenia umiejętności działania w sytuacji znalezienia się na ziemi bądź po prostu w sytuacji uchwytu do której może dojść praktycznie zawsze podczas walki obronnej.

Starając się odpowiadać na potrzeby zmieniającego się świata elastycznym programem treningowym i ciągłą ewolucją nasza szkoła organizuje innowacyjne szkolenia mające na celu podniesienie kwalifikacji instruktorów samoobrony.

Uwaga! Nowy projekt szkoleniowy Grupy KMM-kurs GRAPPLING FOR KRAV MAGA!

Jako, że znaczną część systemu KM stanowią wyjścia z obchwytów, duszeń, trzymań oraz rozwiązania wymagające dobrej techniki chwytu(kontrole, rozbrojenia) to nasza szkoła KMM wspólnie z mistrzem i przyjacielem TOMASZ STASIAK uruchamia kolejny innowacyjny projekt szkoleniowy "GRAPPLING FOR KRAV MAGA" skierowany do zaawansowanych studentów oraz instruktorów systemów samoobrony mający na celu podniesienie poziomu wyszkolenia chwytów, walki na ziemi, obaleń oraz obron przed zagrożeniami związanymi z uchwytami.

Najlepsza jakość prosto z Polski!
Tomek jest uznanym trenerem zapraszanym na całym świecie m.in. Irlandia, Tajlandia, Niemcy. Jest szkoleniowcem takich sław jak chociażby Tomasz „Żyrafa” Narkun, z jego porad korzystają najlepsze szkoły KM w Polsce i w Europie. Tomek to czarny pas Brazylijskiego jiu jitsu przez niektórych zwany czarodziejem walki w parterze, niepokonany zawodnik zawodowego MMA z bilansem 5-0-0, wielokrotny medalista mistrzostw polski w Brazylijskim Jiu jitsu, Submission i Grapplingu w formule GI i NO GI. Zwycięzca między innymi elitarnego turnieju Grappling Ragnarok, na którym można startować tylko i wyłącznie na zaproszenia organizatora. Zgarniając przy okazji nagrodę za najszybsze poddanie, mistrz polski Brazylijskiego Jiu-Jitsu z 2016 roku z Lubonia NO-GI kategorii czarnych pasów Masters, Vice mistrz czarnych pasów BJJ kategorii Adult również w Luboniu, mistrz Niemiec BJJ w kategori Gi oraz No-Gi z 2016.

Treningi z Tomkiem poza wartością merytoryczną cechuje świetna atmosfera. Szkolenie otwarte jest dla wszystkich niezależnie od przynależności systemowej/klubowej/organizacyjnej. Szkolenie ma charakter KURSU INSTRUKTORSKIEGO czyli poza nauką i praktyką technik będą omawiane i stosowane adekwatne metody treningowe.

Kurs dedykowany jest zaawansowanym studentom systemów samoobrony, instruktorom oraz entuzjastom szeroko pojętej walki w parterze.

Aktualne szkolenie zaplanowane jest na 3 zjazdy weekendowe po 2 dni każdy. Kolejne poziomy będą uruchamiane w zależności od ilości chętnych. Dbając o dobry poziom przyswojenia wiedzy każdego dnia odbywać się będzie ok. 5 h zajęć. Dokładne terminy zjazdów, lokalizacja oraz koszty podawane będą osobom zainteresowanym, które prześlą swoje zgłoszenie na mail: info@kravmaga.mazowsze.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.