PODSUMOWANIE OTWARTEGO TURNIEJU SAMBO

W Międzynarodowym Otwartym Turnieju SAMBO w Krakowie wzięli udział zawodnicy z 7 klubów: 6 z Polski oraz 1 z Ukrainy. Niestety wiele z zaproszonych klubów nie mogło przybyć, z uwagi na kontuzje poszczególnych zawodników lub udział w innych, międzynarodowych zawodach sambo odbywającym się w tym czasie (Wielka Brytania, Rosja, Izrael, Ukraina, Słowacja).

W sambo sportowym rozegrano walki w 7 kategoriach wagowych, natomiast w sambo combat – w 4 kategoriach.

Kluby, biorące udział w turnieju:

Polska:
1) Klub Sportowy SAMBO KRAK – 13 startujących
2) Klub „Bestios” – Białystok – 4 starujących
3) Klub AZS AGH Judo i Sambo Kraków – 4 startujących
4) Uczniowski Klub Sportowy Sambo Gronowo – 4 startujących
5) Łódzki Klub Ju Jitsu – 2 startujących
6) TASW „Budokan” – Tarnowskie Góry – 2 startujących

Ukraina:
Klub sportowy “Achilles” z Kijowa (Ukraina)

WYNIKI:

SAMOBO SPORTOWE

    kategoria wagowa 57 kg
    I miejsce Vladimir Sergeev
    II miejsce Kamil Sztandarski

    kategoria wagowa 62 kg
    I miejsce Sehij Shevchenko
    II miejsce Vladimir Sergeev
    III miejsce Kamil Sztandarski
    III miejsce Patryk Zelma

    kategoria wagowa 68 kg
    I miejsce Vladislav Zliev
    II miejsce Krzysztof Bąk
    III miejsce Aleksy Gąsior
    III miejsce Mikita Maslovski

    kategoria wagowa 74 kg
    I miejsce Borys Birkowski
    II miejsce Pavlo Gorbatiuk
    III miejsce Mateusz Wysocki
    III miejsce Vasyl Hliuz

    kategoria wagowa 82 kg
    I miejsce Andrzej Gulba
    II miejsce Łukasz Sawczyński
    III miejsce Michał Ćwik
    III miejsce Tomasz Stąpor

    kategoria wagowa 90 kg
    I miejsce Kacper Smyk
    II miejsce Damian Marzec
    III miejsce Todor Wyrbiński

    kategoria wagowa +100 kg
    I miejsce Andrij Yakovlenko
    II miejsce Vladislav Boichuk
    III miejsce Patryk Ściężor

SAMBO COMBAT

    kategoria wagowa 68 kg
    I miejsce Serhij Shevchenko
    II miejsce Marcin Siemieniuk
    III miejsce Adam Czajkowski

    kategoria wagowa 74 kg
    I miejsce Michał Kędzia
    II miejsce Wojciech Horaczy
    III miejsce Adrian Winkler

    kategoria wagowa 82 kg
    I miejsce Kiryll Seleznev
    II miejsce Marcin Gliński
    III miejsce Kirill Lubenets

    kategoria wagowa +100 kg
    I miejsce Andrij Yakovlenko
    II miejsce Vladislav Boichuk

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.