FIGHT NIGHTS GLOBAL: PALHARES W KARCIE WALK

Trzydziestego czerwca w Rosji odbędzie się kolejna gala Fight Nights Global, a w karcie walk pojawił się weteran największych federacji na świecie Rosumiar Palhares. Brazylijczyk w debiucie w nowej federacji zawalczy z zawodnikiem publiczności Alexei'em Ivanovem.

'Toquinho' po kolejnym przeciągnięciu dźwigni, został zwolniony z WSOF, przez co nie był już mistrzem mocnej organizacji. Rosumiar będzie chciał w tym pojedynku przerwać złą passę, kiedy to pierw we Włoszech na gali Venator FC 3 niespodziewanie po 45 sekundach znokautował go dobrze znany w naszym kraju Emil Weber Meek. W ostatnim starciu Brazylijczyk po raz pierwszy zawalczył w Polsce na gali KSW 36 w Zielonej Górze, w drugiej rundzie znokautował go Michał Materla, były mistrz największej organizacji w naszym kraju.

Rosjanin w dorobku ma osiem zwycięstw i trzy porażki, tylko raz stawał do decyzji sędziów, pozostałe walki kończył efektownie przed czasem. Alexei po porażkach na początku kariery zaliczył kolejne pięć zwycięstw z rzędu. Jego cenne łupy to na pewno wypunktowanie dobrze znanego w naszym kraju Cado Simona. To nie koniec, ponieważ Ivanov zaskoczył w poprzednim roku, kiedy pod koniec pierwszej odsłony uderzeniami zastopował doświadczonego Jesse Juareza. W ostatniej walce wystąpił ponownie w Fight Nights, gdy w pierwszej rundzie poddał go solidny Gennadiy Kovalev.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.