NA ŻYWO: PÓŁFINAŁY MP W KICKBOXINGU FULL CONTACT

W Piotrkowie Trybunalskim odbywają się właśnie mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w kickboxingu w formule Full Contact. My nadajemy dla was transmisję na żywo z półfinałów, a rozgrywki prowadzone są jednocześnie na dwóch ringach. Zapraszamy do oglądania! Dzis zobaczymy zwycięzców wczorajszych walk >>>

Gala odbywa się na Hali Sportowej ZSP nr 4, przy ul. Sienkiewicz 10, wstęp dla kibiców jest wolny od opłat.

Kto z kim od niedzielnego poranka:

Finał Mistrzostw Polski w Kicboxingu FullContact (07-09.04.2017) Piotrków Trybunalski
 
Finał juniorów
 
Walka 46 
Finał kategorii -48kg
Iga Bornikowska (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport) vs Marta Skuza (Beskid Dragon Bielsko-Biała)
Walka 47 
Finał kategorii -51kg
Patryk Możdżyński (KKS Sporty Walki Poznań) vs Filip Kopaniszyn (KT Legia Warszawa)
Walka 48 
Finał kategorii -52kg
Zuzanna Licha (KS Polonia 1912 Leszno Leszno) vs Katarzyna Świzdor (KSW Sokół Jarosław)
Walka 49 
Finał kategorii -54kg
Marcel Szadkowski (LZS POPRAWA Siedlików) vs Piotr Stępień (MUKSW FF SPORT OPOCZNO)
Walka 50 
Finał kategorii -56kg
Anna Szymańska (LZS POPRAWA Siedlików) vs Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki Poznań)
Walka 51 
Finał kategorii -57kg
Wiktor Wilkanowski (Zamek Kurzętnik) vs Jakub Wełnowski (SMOK Toruń)
Walka 52 
Finał kategorii -57kg
Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra) vs Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Walka 53 
Finał kategorii -67kg
Nikolas Rabkiewicz (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski) vs Jan Ważny (Kickboxing GAME OVER Lubaczów)
Walka 54 
Finał kategorii +60kg
Justyna Ciborska (GSWW Najemnik Gliwice) vs Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)
Walka 55 
Finał kategorii -60kg
Agata Fijałkowska (UKS Sanda Płock) vs Aurelia Bednarska (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
 
Finał seniorów
Walka 46 
Półfinał kategorii -67kg
Kamil Dychała (UKS KORIO Taekwondo Zgorzelec) vs Rafał Nguyen-von (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański)
Walka 47 
Półfinał kategorii -67kg
Tomasz Micigolski (KKS Sporty Walki Poznań) vs Mariusz Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
Walka 48 
Półfinał kategorii -71kg
Kamil Dajwłowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) vs Jakub Pokusa (KKS Sporty Walki Poznań)
Walka 49 
Półfinał kategorii -71kg
Mateusz Parat (Klub Sportowy PROSNA Kalisz) vs Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
Walka 50 
Półfinał kategorii -75kg
Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra) vs Daniel Dajcz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Walka 51 
Półfinał kategorii -75kg
Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER) vs Miłosz Pacak (KT Legia Warszawa)
Walka 52 
Finał kategorii -57kg
Łukasz Wydro (SMOK Toruń) vs Robert Niedźwiedzki (KS Ziętek Team Kalisz)
Walka 53 
Finał kategorii -63.5kg
Przemysław Kacieja (SKF Boksing Zielona Góra) vs Mikołaj Staszkiewicz (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK)
Walka 54 
Finał kategorii -60kg
Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) vs Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów)
Walka 55 
Finał kategorii -65kg
Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola) vs Agnieszka Osial (KSW Łuków)
Walka 56 
Finał kategorii +91kg
Piotr Paszczak (Krakowska Szkoła Sportowa SMOK) vs Jakub Kozera (FUNFIT BOXING TEAM Zielona Góra)
Walka 57 
Finał kategorii -86kg
Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław) vs Krystian Chramęga (SKT Tiger Dzierżoniów)
Walka 58 
Finał kategorii -60kg
Lucjan Wiśniewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański) vs Radosław Kuzia (UKS Sanda Płock)
Walka 59 
Finał kategorii -75kg
Paweł Kendziorski (Zamek Kurzętnik) vs Daniel Śpiewak (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
Walka 60 
Finał kategorii -81kg
Michał Niemiero (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra) vs Bartosz Dądela (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Walka 61
Finał kategorii -71kg
Mikołaj Mądzik (Sportowy Klub Kickboxing Kielce) vs Krystian Rzepka (Zamek Kurzętnik
Walka 62 
Finał kategorii -71kg
Denis Markwart (Radomski Klub Sportów Walki Puncher) vs Karol Chochoł (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
Walka 63 
Finał kategorii -75kg
Adrian Sulewski (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański) vs Paweł Jagodziński (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
Walka 64 
Finał kategorii +81kg
Patryk Karolewski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław) vs Patryk Kurek (Radomski Klub Sportów Walki Puncher)
Walka 65 
Finał kategorii -56kg
Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola) vs Paulina Szewczuk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
Walka 66 
Finał kategorii -48kg
Arleta Oleksy (Klub Sportowy C.S.E. Sparta Chrzanów) vs Karolina Mośko (KKS Sporty Walki Poznań)
 
Gala finałowa w kolejnym artykule >>>
Walka otwierająca wieczorną galę - Finał kategorii -67kg
Rafał Nguyen-von (KS Beniaminek 03 Starogard Gdański) vs Mariusz Ziętek (KS Ziętek Team Kalisz)
Walka 67
1 - Finał kategorii -57kg
Przemysław Kalisz (SKF Boksing Zielona Góra) vs Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Walka 68 
2 - Finał kategorii -60kg
Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra) vs Joanna Różańska (X Fight Piaseczno)
Walka 69 
3 - Finał kategorii -52kg
Olga Michalska (LZS POPRAWA Siedlików) vs Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
Walka 70 
4 - Finał kategorii -91kg
Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra) vs Paweł Strykowski (Klub ATOM Świebodzin)
Walka 71 
5 - Finał kategorii -63.5kg
Sebastian Samiła (Klub Sportowy Cholew Sport Police) vs Dionizy Warszczuk (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
Walka 72
6 - Finał kategorii -70kg
Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa) vs Weronika Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji Wola)
Walka 73 
7 - Finał kategorii -60kg
Dominika Jagiełłowicz (MKS Mechanik Włodawa) vs Weronika Szymczak (LZS POPRAWA Siedlików)
Walka 74 
8 - Finał kategorii -91kg
Kacper Dąbrowski (SMOK Toruń) vs Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
Walka 75 
9 - Finał kategorii -67kg
Mateusz Dymek (UKS Sanda Płock) vs Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
Walka 76 
10 - Finał kategorii -81kg
Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik) vs Filip Karbownik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Walka 77
11 - Finał kategorii -71kg
Jakub Pokusa
KKS Sporty Walki Poznań) vs Tomasz Przybylski (LZS POPRAWA Siedlików)
Walka 78
12 - Finał kategorii -75kg
Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra) vs Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.