SUPERKOMBAT: DOBRE WALKI POLAKÓW W RUMUNII

W piątek w stolicy Rumunii Bukareszcie odbyła się kolejna mocna gala Superkombat. W walce wieczoru tego wydarzenia nasz reprezentant Łukasz Krupadziorow zaliczył ważne zwycięstwo, pokonując Tony Johnsona. Amerykanin nie miał pola do popisu, ponieważ przegrał już w pierwszej rundzie, po tym jak lekarz widząc głębokie rozcięcia przerwał walkę.

Po emocjonującym starciu Krupadziorow wyzwał na pojedynek wielką gwiazdę federacji, jaką jest niewątpliwie Catalin Morosanu. Ten szybko odpowiedział, że Polak nie zrobił na nim wrażenia. Nasz zawodnik skierował mocne słowa w kierunku Morosanu i walka odbędzie się szóstego maja w Hiszpanii, co będzie ważnym pojedynkiem dla naszego reprezentanta.

To nie koniec, ponieważ wystąpił też drugi Polak, a był nim Dawid Żółtaszek, który przegrał, ale podjął duże wyzwanie w postaci bardziej doświadczonego Cristiana Ristea. Mimo wszystko walka należała do emocjonujących, a przebieg był wyrównany. W tym boju doszło do dogrywki, a wynik całego pojedynku był dyskusyjny.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.