OC: BEN ASKREN BĘDZIE PONOWNIE BRONIŁ TYTUŁU

Dwudziestego szóstego maja odbędzie się gala One Championship 'Dynasty of Heroes', a do karty walk dodano kolejne starcie mistrzowskie. W wadze półśredniej do trzeciej obrony stanie niepokonany Ben Askren, który jest jednym z największych talentów nie będących w największej federacji na świecie. Amerykanin podejmie również niepokonanego do tego czasu Agilana Thangalapani.

Były mistrz federacji Bellator trafił do największej azjatyckiej federacji w roku 2014, szybko poddając Bakhtiyara Abbasova, a następnie zdobył tytuł już w pierwszej rundzie uderzeniami stopując Nobutatsu Suzuki. W następnych dwóch latach Ben stoczył tylko dwie walki. W pierwszej po nieszczęśliwym pojedynku zapadła decyzja NC w starciu z doświadczonym Luisem Santosem. W ostatniej walce Askren obronił tytuł na Filipinach, po 5 rundach pewnie wypunktował doświadczonego Nikolaya Aleksakhina.

Fighter z Malezji w dorobku ma sześć zwycięstw i wszystkie walki kończył przed czasem. Agilan zadebiutował w roku 2015, od razu w federacji One Championship, gdy szybko uderzeniami zastopował debiutującego zawodnika z Indonezji, a w kolejnej walce poddał w pierwszej rundzie fightera z Egiptu. W poprzednim roku Thangalapani zaczął od poddania w drugiej rundzie Jamesa Kouame, a następnie w pierwszej rundzie przed czasem odprawił Brada Robinsona oraz Trestle Tana. Ostatnia walka była decydująca, wygrał przed własną publicznością, poddając w drugiej rundzie Jeffa Huanga.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.