UFN 111: DOS ANJOS-SAFFIEDINE W KARCIE WALK

Siedemnastego czerwca w Singapurze odbędzie się gala UFC Fight Night 111, a wysoko w karcie walk umieszczono bardzo ciekawy pojedynek. W nowej wadze wystąpi były mistrz wagi lekkiej Rafael Dos Anjos, który podejmie Tareca Saffiedine.

'RDA' po trzech zwycięstwach stanął do walki o tytuł na gali UFC 185. Po 5 rundach pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Anthony Pettisa. Następnie obronił tytuł, po minucie i sześciu sekundach w rewanżu kończąc uderzeniami Donalda Cerrone, a następnie niespodziewanie na UFC Fight Night 90 stracił go już w pierwszej rundzie, w starciu z Eddie Alvarezem. Anjos próbował jeszcze w poprzednim roku wrócić na tor zwycięstw, jednak po całym dystansie pewnie wypunktował go Tony Ferguson.

Dla zawodnika z Belgii będzie to ważne starcie, ponieważ w UFC stoczył pięć walk, tylko dwie wygrał. W debiucie wystąpił w walce wieczoru w Singapurze, pewnie po 5 rundach wypunktował Hyuna Gyu Lima, a następnie w trzeciej rundzie uderzeniami odprawił go Rory McDonald. Saffiedine wrócił na tor zwycięstw, pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jake Ellenbergera. ''Sponge'' w ostatnich walkach przegrywał na punkty z Rickiem Story oraz Dongiem Hyunem Kimem.

To nie koniec, ponieważ do karty walk również dodano ciekawe starcie w wadze muszej, niepokonany Filipin - Carls John de Tomas (8-0) spotka się z Naoki Inoue (10-0) z Japonii. Przypomnijmy, wysoko w karcie walk swoją kolejną walkę w organizacji stoczy nasz reprezentant Marcin Tybura, który zmierzy się z wirtuozem tej formuły, jakim jest niewątpliwie Andrei Arlovski.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.