IKBF: SEBASTIAN PRZYBYSZ ZAWALCZY W NIEMCZECH

Arkadiusz Hnida, Informacja własna

2017-04-11

Trzynastego maja w Erfurcie odbędzie się kolejna gala I.K.B.F. Wiemy, że w karcie walk tej gali pojawił się drugi nasz reprezentant, będzie nim Sebastian Przybysz, który stoczy walkę z Yusufem Uzuevem. Przypomnijmy, na gali wystąpi również niepokonany Łukasz Lepianka.

Reprezentant Mighty Bulls Gdynia po udanej karierze amatorskiej, w której stoczył chociażby walkę na gali Runda 5, pokonując pewnie Dawida Romańskiego, pewnie zadebiutował zawodowo w poprzednim roku. Wtedy podopieczny Grzegorza Jakubowskiego w pierwszej walce przed własną publicznością, na gali Slava Republic 1, już pod koniec pierwszej odsłony przed czasem odprawił Kamila Mosgalika. To nie koniec, bo jeszcze w tym roku Przybysz stoczył walkę na Runda 6 w Białogardzie, pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując Piotra Kamińskiego.

Zawodnik z La Familia Fightclub Erfurt ma 26-lat, a co ciekawe sam pojedynek będzie na dystansie dwóch rund, po pięć minut. Yusuf w swoim dorobku ma dwa zwycięstwa i jedną porażkę, a w swoich walkach na pewno mocnych wymian bokserskich nie unika.