BAMMA 29: DANIEL RUTKOWSKI W KARCIE WALK

Dwunastego maja w Wielkiej Brytanii odbędzie się gala BAMMA 29. Nie tylko Łukasz Świrydowicz będzie naszym reprezentantem na tej gali, dołączy jest dwóch Biało-Czerwonych. To Daniel Rutkowski (2-2) i Maciej Sosnowski (0-1), zasilą oni kartę walk kolejnej edycji jednej z najlepszych federacji na Wyspach.

W kategorii piórkowej Daniel Rutkowski podejmie zawodnika publiczności Stephena Martina. Zawodnik z IFS Northern Ireland zadebiutował w roku 2015 w Polsce, przegrywając z Radosławem Tarnawą na PLMMA 56 i Dawidem Gralką na Thunderstorm 1. Rutkowski udanie wrócił w poprzednim roku na Clan Wars 26, na początku drugiej odsłony przez techniczny nokaut odprawił debiutującego Dylana Logana. Daniel zadebiutował w BAMMA w tym roku, na 28 edycji, w trzeciej odsłonie przed czasem odprawiając z kwitkiem Nialla Smitha. Martin w swoim dorobku ma sześć zwycięstw i cztery porażki, tylko raz stawał do decyzji sędziów. Fighter z Martins Martial Arts Academy walczył już z jednym naszym reprezentantem, w debiucie pokonując Barta Rozmiareka. Martin pojawił się w federacji BAMMA w roku 2013, jednak wtedy przegrał z Timem Wilde. Dodatkowo stawał do walk z solidnym Andre Winnerem oraz Paddy Pimblettem, pewnie przegrywając. Stephen miał ostatnią dobrą passę trzech zwycięstw w federacji British Challenge MMA, jednak przerwał ją po jednogłośnej decyzji sędziów Arnolda Quero.

W wadze ciężkiej w klatce pojawi się Maciej Sosnowski, który podejmie Mindaugasa Gerve. ''Magic'' w roku 2015 zadebiutował w największej federacji w Rumunii - RXF, na 20 edycji, pod koniec pierwszej odsłony przed czasem pokonał go zawodnik publiczności Zsolta Balla. Fighter z Irlandii Północnej zaczął od udanej kariery amatorskiej, zdobył trzy zwycięstwa odniesione przed czasem. Gerve zadebiutował w tym roku na gali ICE FC 18, w pierwszej odsłonie poddając Scotta Mitchella.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.