FIGHT NIGHTS 63: GALA JUŻ 22. KWIETNIA

Dwudziestego pierwszego kwietnia w Vladivostok odbędzie się najbliższa gala Fight Nights z numerem 63. W walce wieczoru w kategorii lekkiej, do pierwszej próby obrony tytułu kategorii lekkiej stanie niepokonany Magomedsaygid Alibekov, w starciu z doświadczonym Kuatem Khamitovem.

Zawodnik z teamu Gladiator po pięciu ważnych zwycięstwach odniesionych w federacji MFP zasilił szeregi czołowej federacji Fight Nights. Alibekov w debiucie wypunktował Daniil Voevodina, a następnie poddał twardego Mateja Truhana. Dwa ważne zwycięstwa dały Magomedsaygidowi szansę walki o tytuł, której nie zmarnował na Fight Nights Global 56. Po 5 rundach pewnie wypunktował Narimana Abbasova. Reprezentant Kazachstanu w dorobku ma dwadzieścia zwycięstw, cztery porażki i jeden remis, tylko cztery razy stawał do decyzji sędziów, a resztę pojedynków kończył efektownie przed czasem. Kuat po porażce w debiucie w największej azjatyckiej federacji One Championship zaliczył kolejne trzy zwycięstwa z rzędu. Dwa w Chinach, a ostatnim starciu zadebiutował w rosyjskiej federacji, gdy na 57 edycji w trzeciej rundzie poddał Gadzhi Rabadanova.

W tak zwanym co-main evencie dojdzie do rewanżowego starcia w wadze średniej, dobrze znany w naszym kraju Maiquel Falcao spotka się drugi raz z Vladimirem Mineevem. Do ich pierwszego starcia doszło w poprzednim roku na 56 edycji, po ekscytującym boju Brazylijczyk pokonał Rosjanina większościową decyzją sędziów. Falcao po szybkiej porażce w Krakowie z Azizem Karaoglou i również szybkiej w M-1 Global z Ramazanem Emeevem, wrócił na tor zwycięstw. Maiquel zaczął od starcia w mocnej federacji w kraju Aspera FC, gdy bez większych problemów pod koniec pierwszej odsłony poddał Tyago Moreire, a w ostatniej walce pokonał wspomnianego Mineeva. Rosjanin przed pierwszą walką z Falcao przed czasem odprawił Xaviera Foupa-Pokama i Borisa Miroshnichenko. W jednej z ostatnich walk, Vladimir miał także trudny bój i sprawdzian, kiedy po dyskusyjnej decyzji sędziów pokonał również znanego w naszym kraju Yasubeya Enomoto.

Przedstawiamy również nagranie z ich pierwszego boju:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.