UFC: JAN BŁACHOWICZ JEST PO UDANEJ OPERACJI

Nasz najlepszy reprezentant kategorii półciężkiej Jan Błachowicz (19-7) jest już po udanej operacji kciuka, czeka go odpoczynek i rehabilitacja, jednak jak sam przyznaje pali się już do treningów. Wszystko na to wskazuje, że 'Cieszyński Książę' pomimo jednego zwycięstwa w pięciu walkach w UFC dostanie jeszcze jedną szansę od największej federacji na świecie.

Zawodnik z Warszawy razem z całym sztabem będzie analizował co poszło nie tak w starciu z Patrickiem Cumminsem, którego miał na deskach i było na prawdę bardzo blisko efektownego zwycięstwa. Oto co napisał Błachowicz:

Już po operacji. Trochę w głowie jeszcze szumi po narkozie, ale czuję się bardzo dobrze. WIELKIE dzięki dla dr Konrada Malinowskiego za fachową opiekę i naprawdę mile spędzony czas przed jak i po operacji. Oraz zespołowi z Centrum Medyczne MML za organizację całego procesu naprawczego. Na tym nie kończę. Wrócę do treningów tak szybko jak to będzie możliwe. Razem z moim sztabem trenerskim- Piotr Jeleniewski, Robert Złotkowski i Kamil Uminski analizujemy co było przyczyną braku dostawy paliwa po tak krótkim czasie. Dalej WALCZĘ.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.