UWC 22: KAMIL BAZELAK PONOWNIE ZAWALCZY W ANGLII

Już dwudziestego drugiego lipca ponownie w Wielkiej Brytanii swoją walkę stoczy nasz reprezentant Kamil Bazelak (5-9), który po szybkim zwycięstwie na lokalnej gali, wystąpi na UWC 22. Trofeum w starciu z Darrenem Towlerem będzie mistrzowski pas.

'Vanderlei' w poprzednim roku również zaliczył dwa zwycięstwa na lokalnej gali Samurai League, poddając w pierwszej rundzie swoich rodaków. Bazelak również wystąpi dwa razy w Wielkiej Brytanii na gali Full Contact Contender, niecałe dwie minuty potrzebowali na pokonanie go Tom Aspinall oraz w rewanżu Karl Etherington. W tym roku Kamil wrócił na kolejnej lokalnej gali, tym razem Furo Warriors Of Life, w pierwszej rundzie poddając debiutującego zawodnika z Haiti.

"Powerhouse" w dorobku ma dziesięć zwycięstw i osiem porażek, wszystkie walki kończył przed czasem. Darren w roku 2011 walczył już z jednym Polakiem przed własną publicznością, szybko przed czasem pokonał Tomasza Czerwińskiego. Przypomnijmy, że Towler to weteran, walki toczył w znanej federacje Cage Ragem, a mistrzem był w organizacji UCMMA. W ostatnim pojedynku Anglik wrócił po prawie czteroletniej przerwie, debiutując w organizacji UWC. Na 30 edycji odprawiał szybko debiutanta z Norwegii.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.