ME JUDO: SREBRNY MEDAL DRUŻYNOWY POLEK

W ostatni dzień odbywających się w Warszawie Mistrzostwach Europy Seniorów i Seniorek w judo, nasze dziewczyny wywalczyły srebrny, i niestety tylko jedyny medal na tym turnieju. W starciu finałowym z Francją Polski wystąpiły w składzie Karolina Pieńkowska (52 kg), Julia Kowalczyk (57 kg), Karolina Tałach (63 kg), Sandra Lickun (70 kg) i Anna Załęczna (78 kg). Niestety wszystkie walki nasze zawodniczki przegrały, ale trzeba też zaznaczyć, że rywalki były bardzo utytułowane, wśród nich były aż trzy indywidualne mistrzyni tych zawodów.

Dużo słabiej wypadli panowie, przegrali pierwszy mecz z późniejszymi brązowymi medalistami Węgrami 2:3 i nie awansowali do ćwierćfinału.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English