ACB: DWÓCH POLAKÓW ZWOLNIONYCH

Mocno rozwijająca się federacja Absolute Championship Berkut poinformowała, że zwolniła dwóch naszych reprezentantów, którzy nie znaleźli w klatce organizacji żadnego zwycięstwa.

Marcin Lasota (9-4) to jedna z wielkich nadziei kategorii muszej w naszym kraju. 'BJ' po szybkiej porażce w debiucie z Issacem Pimentelem chciał udanie wrócić w Warszawie. Mimo wszystko i 29 edycja nie okazała się dobrą dla Lasoty, który w drugiej rundzie przed czasem przegrał z aktualnym mistrzem organizacji Askarem Askarovem. W ostatnim starciu Marcin wystąpił na ACB 48 w Rosji, właśnie wtedy pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonał go doświadczony Ruslan Abilitarov.

Drugi to Emil Różewski (6-3) co na pewno zaskoczeniem nie jest. Zawodnik z WCA Fight Team zadebiutował w roku 2015 po zamieszaniu na ważeniu, kiedy uderzył go rywal było bardzo gorąco, jednak nie udało się wygrać, ponieważ Imran Abaev pewnie wygrał jednogłośną decyzją sędziów. W następnym roku Różewski wystąpił ponownie w Rosji na gali ACB 43, już w pierwszej rundzie poddał go Rustam Gadziev. Na koniec federacja dała mu się odbudować, jednak na Granda Pro 3 w walce wieczoru przed czasem w drugiej rundzie pokonał go niepokonany Grzegorz Sanecki.

Walki Polaków w ACB:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.