UFC: ODZIMKOWSKI I RÓŻAŃSKI ZGŁASZAJĄ AKCES

W drugiej połowie roku 2017 swoją drugą galę w Polsce zorganizuje największa organizacja na świecie. Będzie to kolejna wielka szansa dla wielu naszych reprezentantów, ponieważ UFC na pewno będzie szukała nowych zawodników, aby zapewnić mocną kartę walk w naszym kraju.

Gotowy na walki w największej lidze MMA jest Albert Odzimkowski (10-3), który za pośrednictwem konta społecznościowego zapewnia prezydenta UFC oraz matchmakera, że jest gotowy na wyzwanie. Trzeba dodać, że Albert jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu, w dorobku ma ważne zwycięstwo przed czasem z Emilem Weberem Meekiem, który aktualnie właśnie jest w UFC.

Na UFC gotowy jest również Maciej Różański (9-1), który czuje, że jest to dobry moment. 'Maciako' po kolejnych efektownych zwycięstwach był już przymierzany przez ekspertów do kolejnych dużych walk, zdaniem wielu powinien trafić do UFC. Te plany przerwał jednak będący już w UFC - Jack Hermansson, który po trudnej walce wypunktował naszego reprezentanta we Włoszech, na gali Venator FC 2. Po powrocie na matę Różański miał stoczyć kolejną walkę w Czechach na gali Euro FC 2, jednak całe wydarzenie odwołano. Mimo wszystko w tym roku podopieczny Piotra Bagińskiego wystąpił na ACB 56, w walce wieczoru gali w Białorusi, po trudnej walce w drugiej rundzie poddał zawodnika publiczności Dmitry Voitova.

Odzimkowski i Różański o tym, że liczy na zakontraktowanie go na galę w Gdańsku mówił już w wywiadzie dla nas, zobaczcie:

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.