ADCC: WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI

W sobotę w Łomiankach odbyły się już ósme Mistrzostwa Polski Submission Fighting. W turnieju wystąpiło wielu zawodników walczących w MMA, którzy mogli popisać się dużymi osiągnięciami w 'grze parterowej'. Swój prym potwierdził mistrz kategorii lekkiej w KSW Mateusz Gamrot (12-0), nie pozostawił złudzeń i został mistrzem Polski ADCC. Już w pierwszej walce 'Gamer' musiał spotkać się z klubowym kolegą Krzysztofem Klaczkiem, wygrał po zaciętym boju na punkty i niestety jego przyjaciel nie mógł również stanąć na podium.

Wyniki Mistrzostw Polski ADCC 2017 (za grappler.info):

OPEN zaawansowani/pro
1. Karol Dzieniszewski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Maciej Różański; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Said-Magomed Abdulkadirov; Spartakus Rzeszów

OPEN początkujący/średnio-zaaw.
1. Piotr Kacprzak; Marga Submission Fighting / Radom
2. Samuel Vogt; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Hubert Sulewski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

pro -65.9 kg
1. Jakub Witkowski; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Kamil Wilk; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki
3. Wojciech Pająk; Pretorian / Gorzów Wielkopolski

pro -76.9 kg
1. Mateusz Gamrot; Ankos Zapasy / Poznań
2. Maciej Kałuszewski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Michał Ksepko; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

pro -87.9 kg
1. Piotr Fręchowicz; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Adam Niedzwiedz; Gold Team Polska / Natal gold team katowice
3. Grzegorz Kloc; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

pro -98.9 kg
1. Łukasz Michalec; Zenith BJJ / Gdynia
2. Kamil Uminski; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Piotr Bagiński; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

pro +99 kg
1. Sebastian Maciejewski; Gracie Barra Poland Team Draculino / Gracie Barra Poland Team Draculino
2. Wojciech Janusz; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Paweł Małocha; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki

zaawansowani -65 kg
1. Dawid Romański; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD
2. Igor Dziubałtowski; Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
3. Jakub Cegiełko; UKS Budo Grodzisk Mazowiecki / Grodzisk Mazowiecki

zaawansowani -70 kg
1. Jakub Piesiewicz; Marga Submission Fighting / Garwolin
2. Łukasz Truskolawski; Dragon’s Den / Urban Jiu Jitsu Białystok
3. Damian Zorczykowski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

zaawansowani -76 kg
1. Tomasz Nowakowski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Przemysław Tokarz; Octagon / Rybnik
3. Marian Ziółkowski; Nastula & Okniński Team / Warszawa

zaawansowani -83 kg
1. Patryk Ruta; Berserker’s Team Poland / Stargard
2. Michał Elsner; Zenith BJJ / Virtus Radom
3. Emil Różewski; WCA Fight Team / WCA WARSZAWA

zaawansowani -91 kg
1. Radosław Włoch; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Kacper Werema; Gold Team Polska / Ronin Gold Team Koszalin
3. Krzysztof Fraszczak; Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp.

zaawansowani -100 kg
1. Livio Victoriano; Next Level BJJ / Opole
2. Adam Wiśniewski; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Artur Mroczek; Dragon’s Den / Warszawa

zaawansowani +100 kg
1. Michał Mysona; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Paweł Kempa; Barracuda / Poznań
3. Marcin Sianos; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg

kobiety zaawansowane -60 kg
1. Zofia Szawernowska; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Paulina Giemza; Octagon / Rybnik
3. Marta Chmiel; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

kobiety zaawansowane +60 kg
1. Joanna Gabryluk; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Małgorzata Potyra; Zenith BJJ / Gdynia
3. Monika Markowska; Zenith BJJ / XTeam

masters 1 zaawansowani -76.9 kg
1. Daniel Wrześniewski; Złomiarz Team / Gdańsk
2. Jakub Witkowski; Berserker’s Team Poland / Warszawa
3. Marcin Nasher; Barracuda / Poznań

masters 1 zaawansowani -87.9 kg
1. Grzegorz Kloc; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Tomasz Pilarski; Gold Team Polska / Police
3. Wojciech Lech; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

masters 1 zaawansowani +87.9 kg
1. Paweł Kempa; Barracuda / Poznan
2. Łukasz Guf; Berserker’s Team Poland / Kolobrzeg
3. Romuald Łysiak; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club

masters 2 zaawansowani -76.9 kg
1. Marcin Dudek; Grappling Kraków / Kraków
2. Łukasz Bilski; Marga Submission Fighting / Radom
3. Ireneusz Mila; Shooters Team / Shooters Team

masters 2 zaawansowani -87.9 kg
1. Rafał Zawidzki; Rio Grappling / Ostrów Wielkopolski
2. Artur Gibała; Zenith BJJ / Virtus Radom

masters 2 zaawansowani +87.9 kg
1. Artur Krerowicz; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
2. Piotr Bagiński; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Adam Bizoń; Saints Gold Team / Saints Gold Team

średnio-zaawansowani -60 kg
1. Radosław Modzelewski; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki
2. Piotr Kędziora; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Jakub Cisowski; Rio Grappling / Częstochowa

średnio-zaawansowani -65 kg
1. Jakub Rubaj; Copacabana / LUBLIN
2. Michał Chyczewski; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Paweł Grzeszczak; MKS Lubartów / Lubartów

średnio-zaawansowani -70 kg
1. Marcin Dominowski; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Jonatan Kujawa; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Maciek Orzech; Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka

średnio-zaawansowani -76 kg
1. Kornel Kaczmarczyk; Grappling Kraków / Kraków
2. Daniel Karaczun; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
3. Jakub Najdek; Alliance Jiu-jitsu / Poznań

średnio-zaawansowani -83 kg
1. Denis Muzyka; Copacabana / Warszawa
2. Krzysztof Szydłowski; Gold Team Polska / Sihasapa Gold Team Grodzisk Wlkp.
3. Rafał Piętka; Berserker’s Team Poland / berserkers’s Team Ireland

średnio-zaawansowani -91 kg
1. Michał Rogowski; Zenith BJJ / Elbląg
2. Tomasz Gutt; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Maciej Sternik; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club

średnio-zaawansowani -100 kg
1. Piotr Maniak; Berserker’s Team Poland / Szczecin
2. Kacper Leśniak; Zenith Vera Fight Club / Konstantynów Łódzki
3. Paweł Nowak; Academia Gorila / WARSZAWA

średnio-zaawansowani +100 kg
1. Mateusz Kolano; Gracie Barra (Team Draculino) / Rzeszów
2. Bartłomiej Sudoł; Fabryka Zdrowia / Stalowa Wola
3. Tomasz Kibitz; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

początkujący -60 kg
1. Umar Umkhadzhiev; Dragon’s Den / Urban Jiu Jitsu Białystok
2. Ignatios Filip; Spartakus Rzeszów / Rzeszów
3. Dawid Hajyan; Academia Gorila / WARSZAWA

początkujący -65 kg
1. Wiktor Szymański; Berserker’s Team Poland / Nastula Team
2. Hubert Kilian; Checkmat / Wrocław
3. Mateusz Dederko; Copacabana / Sportowy Białystok Rosomak BJJ

początkujący -70 kg
1. Natan Niewiadomski; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
2. Maciej Góra; Warszawskie Centrum Atletyki / Warszawa
3. Mateusz Binięda; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

początkujący -76 kg
1. Mateusz Chojecki; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Dawid Smoliński; Złomiarz Team / Gdańsk
3. Rafał Kociński; Dragon’s Den / Grappler Ełk

początkujący -83 kg
1. Michał Bieniek; Impact Płock / Płock
2. Kacper Kaliński; MMA PIASECZNO / Warszawa
3. Konrad Tkaczyk; Gold Team Polska / Police

początkujący -91 kg
1. Oskar Tyrajski; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
2. Leonid Derevianchenko; Gold Team Polska / Drawsko Pomorskie
3. Arek Filip; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

początkujący -100 kg
1. Adam Osieleniec; Gold Team Polska / Police
2. Paweł Wieczorek; Dragon’s Den / Grappler Ełk
3. Sławomir Bryla; Free Fight Zenith BJJ / Wejherowo Gdynia

początkujący +100 kg
1. Krzysztof Stolarek; Pretorian / Gorzów Wielkopolski
2. Arkadiusz Klobuch; Zenith BJJ / Gdynia
3. Michał Ostrowski; Berserker’s Team Poland / Nastula Team

kobiety początkujące -60 kg
1. Ilona Koper; Gracie Barra (Team Draculino) / Octagon Żory
2. Małgorzata Biziewska; Berserker’s Team Poland / Warszawa
3. Natalia Pietrzycka; Gold Team Polska / Natal Gold Team

kobiety początkujące +60 kg
1. Magdalena Zaszczudłowicz; Grappling Kraków / Kraków
2. Monika Galant; Copacabana / Bydgoszcz
3. Natalia Kowalewska; Vale Tudo Białystok / Białystok

masters 1 początkujący -76.9 kg
1. Łukasz Stryjewski; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
2. Adam Kądziela; Berserker’s Team Poland / Nastula Team
3. Piotr Górski; Pretorian / Gorzów Wielkopolski

masters 1 początkujący -87.9 kg
1. Paweł Całka; Berserker’s Team Poland / Nastula Team
2. Radosław Buchowiecki; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

masters 1 początkujący +87.9 kg
1. Dariusz Hofman; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
2. Lesław Gorczyca; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3. Michał Ostrowski; Berserker’s Team Poland / Nastula Team

masters 2 początkujący -76.9 kg
1. Tomek Chruściel; Octagon / Cieszyn
2. Adam Erbacher; Berserker’s Team Poland / Kołobrzeg
3. Sergei Zubarer; Academia Gorila / WARSZAWA

masters 2 początkujący -87.9 kg
1. Arkadiusz Wojtaszak; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin
2. Jarosław Senator; Berserker’s Team Poland / S4 Fight Club
3. Jacek Wojtaszak; Copacabana / Piotrków Trybunalski

masters 2 początkujący +87.9 kg
1. Jarosław Michalczyk; Zenith BJJ / Gdynia
2. Michał Szumełda; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3. Marcin Szybiak; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola

junior -60 kg
1. Kevin Rutkowski; Shooters Team / Shooters Team
2. Ramzan Umarov; Dragon’s Den / Urban Jiu Jitsu Białystok
3. Dariusz Nowacki; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD

junior -66 kg
1. Hubert Sulewski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
2. Davidov Shakhaban; Vale Tudo Białystok / Białystok
3. Piotr Dudziński; Gracie Barra (Team Draculino) / Gliwice

junior -72 kg
1. Kuba Piński; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD
2. Dominik Przychodzki; Marga Submission Fighting / Garwolin
3. Grzegorz Kuriata; Berserker’s Team Poland / Olsztyn

junior -80 kg
1. Dariusz Gomuła; Zenith BJJ / Virtus Radom
2. Michał Miranowski; Złomiarz Team / Gdańsk
3. Grzegorz Grochulski; Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

junior +80 kg
1. Deivid Matusevic; SMAUGLYS TEAM / Vilnius (Lithuania)
2. Norbert Batogowski; Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3. Sergiusz Jaśniewski; Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

juniorki -60 kg
1. Julia Koślak; AKS GRAPPLING BIAŁOGARD / BIAŁOGARD
2. Wiktoria Pikuła; Klub Kaito Stalowa Wola / Stalowa Wola
3. Sonia Mechowska; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

juniorki +60 kg
1. Joanna Gabryluk; Berserker’s Team Poland / Warszawa
2. Weronika Rot; Gold Team Polska / Valiant Gold Team Stargard
3. Viviana Pozorska; Berserker’s Team Poland / BT Szczecin

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.