ENVIO FIGHT NIGHT'17: WYNIKI

Przedstawiamy wyniki gali Envio Fight Night'17, która w sobotę odbyła się w hali Artego Arena w Bydgoszczy. Na tej edycji wystąpiło wielu zawodników publiczności, walki odbywały się w formule K-1 oraz MMA. W walce wieczoru zwyciężył Damian Waluch, jednak nie tak chciał aby potoczyła się jego walka z doświadczonym Janu Cruzem. Po mocnym kopnięciu w kroczę Portugalczyk nie był w stanie walczyć, wyniesiono go z klatki na noszach. Walkę wygrał zawodnik z Bydgoszczy, co może być dla wielu kontrowersyjną decyzją.

Na tor zwycięstw po ostatniej kontrowersyjnej porażce w Estonii wrócił utalentowany Adama Gielata. Reprezentant Punchera Wrocław tym razem zdecydowanie i pewnie wypunktowała Jakuba Rajewskiego. Warto również wspomnieć o ważnym zwycięstwie Oskara Siegierta, który pewnie wygrał z Łukaszem Łęczyckim, niedawno walczącym często w federacji Spartan Fight.

Walka wieczoru:
(K-1) 77 kg: Damian Waluch (Golden Dragon Bydgoszcz) pok. Janu Cruza (Portugalia) przez RSC (przerwanie przez lekarza), 1 runda.

Pozostałe:
(MMA) 66 kg: Artur Drążek (Viet Vo Dao Bydgoszcz) pok. Michała Strehlke (Golden Dragon Bydgoszcz) przez poddanie (duszenie zza pleców), 2 runda.
(K-1) 86 kg: Paweł Michalak (AW Czarni Słupsk) pok. Remigiusza Szkudlarka (Muaythai Legion Bydgoszcz) przez niejednogłośną decyzję sędziów.
(MMA) 84 kg: Bartłomiej Gładkowicz (Fighting Division Bydgoszcz) pok. Krzysztofa Jankowiaka (KS Gwiazda Bydgoszcz) przez TKO (uderzenia), 1 runda.
(K-1) 71 kg: Adam Gielata (Puncher Wrocław) pok. Jakuba Rajewskiego (Muaythai Legion Bydgoszcz) przez jednogłośną decyzje sędziów.
(MMA) 93 kg: Andrzej Piątkowski (Golden Dragon Bydgoszcz) pok. Konrada Dzinowagisa (Przemol Boxing Team Gryfice) przez TKO (uderzenia), 2 runda.
(K-1) 65 kg: Oskar Siegert (Muaythai Legion Bydgoszcz) pok. Łukasza Łęczyckiego (Garuda Warszawa) przez decyzję 3-0
(MMA) +93 kg: Łukasz Domachowski (Golden Dragon Bydgoszcz) pok. Łukasza Kozłowskiego (Dragon Fight Club Sochaczew) przez jednogłośną decyzje sędziów.
(MMA) 77 kg: Dawid Potoczny (ASW Black Panther Bydgoszcz) pok. Macieja Szydłowskiego (Fighting Division Bydgoszcz) przez poddanie (duszenie zza pleców), 3 runda.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.