IWT 2: NOWY TERMIN GALI

Po ostatnich kłopotach związanych z zamknięciem hali Arena z powodów technicznych, długo wyczekiwana druga gala Iron Warriors Team w końcu doczekała się nowego terminu. Już 10 czerwca 2017 r. po raz kolejny będziemy świadkami drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki w Poznaniu. Do czerwcowej rywalizacji o finał stanie 6 klubów z 6 miast.

Czekaliśmy na tę chwilę cierpliwie, ale nie ukrywam, że był pewien niepokój, kiedy będziemy mogli wznowić przygotowania do kolejnej gali. Pomimo, że do poprzednio planowanej imprezy byliśmy gotowi w 100 procentach, ręce mamy pełne pracy. Zakładamy jednak, że teraz znacznie szybciej przebiegną przygotowania i kolejna gala IWT będzie świetnym sportowym doświadczeniem nie tylko dla zawodników, ale też wszystkich fanów – powiedział Paweł Rydlewski, właściciel i promotor Iron Warriors Team.

Zwycięskie drużyny drugiej gali IWT otrzymają czeki o wartości – 10 tysięcy za 1 miejsce, 5 tysięcy za 2 miejsce i 3 tysiące za miejsce 3. Te, które przeszły do finału z pierwszej gali w styczniu i które przejdą do niego z gali czerwcowej powalczą o nagrody w wysokości: za 1 miejsce 25 tys. zł, 2 miejsce 15 tys. zł i za 3 miejsce 10 tys. zł.

Co do części artystycznej nic nie zmienia się z naszych wcześniejszych planów i w przerwie pomiędzy walkami, wystąpi poznaniak, raper Kaczor. Jakie wybierze utwory na to wydarzenie podamy wkrótce – dodał Paweł Rydlewski

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.