FIGHT NIGHTS 67: KRYLOV-NEWTON W KARCIE WALK

Drugiego czerwca w Sankt Petersburgu odbędzie się ciekawa gala Fight Nights 67, a w karcie walk znalazł się debiut utalentowanego Nikte Krylova (21-5), który od razu łatwego zadania nie będzie miał, ponieważ naprzeciwko niego stanie Emanuel Newton (26-12-1).

Ukrainiec po pamiętnej porażce z Ovince St. Preuxem odnotował pięć zwycięstw z rzędu. Nikita już w pierwszej rundzie przed czasem pokonywał Cody Donovana, Stanislava Nedkova oraz Marcosa Rogerio De Lime. Krylov nastepnie w Holandii w drugiej rundzie poddał Francisco Barroso, a na UFC 201 w drugiej odsłonie ciężko znokautował Eda Hermana. W ostatnim starciu "The Miner" stoczył ważną walkę w Kanadzie, gdzie pod koniec pierwszej rundy poddał go mocny Misha Cirkunov. Po tej porażce co ciekawe Krylov nie podpisał nowego kontraktu z UFC i związał się na długo letni kontrakt z Rosyjską federacją.

Newton każdemu bardzo dobrze znany jest jako były mistrz federacji Bellator jednak ostantio idzie mu nie dobrze. "The Hardcore Kid" po tym jak stracił tytuł pewnie przegrywając po 5 rundach z Liamem McGearym doznał szybkiej porażki z Philem Davisem oraz na punkty z Lintonem Vassellem. Co ciekawe po trzech porażkach z rzędu Newton został zwoliony jednak szybko wrócił na tor zwycięstw w Kanadzie na gali Fight Night Medicine Hat w drugiej rundzie poddając zawodnika publiczności Matta Bakera. W ostatnich starciach Amerykanina widzieliśmy właśnie w Rosji, gdzie po pewnych jednogłośnych decyzjach sędziów przegrał z niebezpiecznym Evgeny Erokhinem oraz w debiucie na Fight Ngihts z Arturem Astakhovem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.