BELLATOR: PIĘĆ NOWYCH ZAWODNICZEK W FEDERACJI

Organizacja Bellator stawia ostatnio także mocno na promocję swoich zawodniczek, a dzisiaj ogłosili, że do federacji dołączyło pięć nowych zawodniczek.

Na Liang (6-0) - Chinka wyjdzie do walki pierwszy raz poza swój kraj, bo wcześniej toczyła udane pojedynki w federacji WLF czy Kunlun Fight. Choć Liang wszystkie walki kończy przed czasem to jej przeciwniczki pozostają wiele do uwagi. Liang w poprzednim roku wystąpiła właśnie po raz pierwszy w prestiżowej organizacji Kunlun Fight zapewniając pierwszą porażkę w rekordzie naszej reprezentantki Barbary Nalepki.

Juliana Velasquez (6-0) - Brazylijka zadebiutowała w roku 2014 i od razu stawała do wyzwań w postaci bardziej doświadczonych oponentek. Na samym początku Juliana pokonała pewnie na punkty chociażby Talite de Oliveire, którą ostantio widzieliśmy na Ladies Fight Night. Velasquez ważną walkę stoczyła w roku 2015 zdobywając pas organizacji 1° Round Combat pod koniec piątej odsłony pokonując doświadczoną Rossy Duarte. Następnie z Team Nogueira szybko obroniła tytuł w pierwszej rundzie przed czasem pokonując Elaine Albuquerque, a w ostatniej walce pewnie pokonała debiutującą rodaczkę. 

Alejandra Lara (6-1) - Zawodniczka z Kolumbii zaczęła karierę w roku 2011 z przerwami zaliczając cztery zwycięstwa w tym raz stając do decyzji sędziów w jednej z największych federacji w tym kraju jaką jest SFC. Lara po dwóch latach przerwy wróciła w roku 2015, gdzie na 18 edycji SFC doznała pierwszej porażki w rekordzie na punkty z rodaczką Sabiną Mazo Isazą. Alejandro następnie wróciła na tor zwycięstw w Meksyku szybko wygrywając po uderzeniach, a w ostatniej walce w poprzednim roku przed własną publicznością w drugiej rundzie poddała kolejną rodaczkę.

Kristi Lopez (2-0) - Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych zadebiutowała w roku 2014 na gali Gladiators Challenge po niejednogłośnej decyzji sędziów pokonując Tyre Parker. W ostatniej walce Lopez wygrała na lokalnej gali przed czasem. Była długa przerwa aż Kristi w poprzednim roku próbowała dostać się do UFC przez realty show - TUF 23. To się jednak nieudało, bo już w pierwszej walce odpadła z programu przegrywając pewnie na punkty z JJ Aldrich.  Sabriye Sengul (0-0) - Choć w MMA będzie to debiut dla zawodniczki z Turcji to w swoim dorobku ma duże osiągnięcia. Sabriye zaczęła od gry w piłkę ręczną, a swoją przygodę z boksem rozpoczęła już w roku 2006. Sengul zdobyła miano mistrzostwa międzynarodowego boksu oraz K-1 w Turcji. W poprzednim roku Sabriye stoczyła ważną walkę o pas World Championship zdobywając pas i pokonując tym samym Vanessa De Waelle.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.