CAGE WARRIORS 83: KARTA WALK PRAWIE GOTOWA

Szóstego maja w Walii odbędzie się gala Cage Warriors 83, prawie cała karta walk jest gotowa. W walce wieczoru wydarzenia w Newport zobaczymy starcie w kategorii półśredniej, w którym weteran organizacji Che Mills podejmie zawodnika publiczności Lewisa Longa.

Zawodnik z Wielkiej Brytanii po porażce z Jackiem Marshmanem wrócił po dwóch latach przerwy w poprzednim roku na gali Venator FC 3 we Włoszech, w starciu z niepokonanym Terry Montgomery zapadła decyzja NC. W ostatnim starciu Mills wrócił do federacji Cage Warriors, wysoko w karcie walk przegrywając pod koniec drugiej rundy przez poddanie z doświadczonym Mattem Inmanem. Walijczyk miał długą passę pięciu zwycięstw z rzędu, wszystkie walki skończył przed czasem. Lewis wrócił do organizacji Cage Warriors przegrywając na początku trzeciej rundy uderzeniami z solidnym Andreasem Stahlem. Long wrócił na tor zwycięstw na lokalnych galach, gdy poddał w pierwszej rundzie Kesa Mambe i niepokonanego do tej pory Ryana Scope.

W kategorii lekkiej udanie po pierwszej porażce w rekordzie będzie chciał wrócić Soren Bak (8-1) jednak łatwe to nie będzie, ponieważ zawalczy z Scottem Clistem (11-3), który ostatnio miał dobrą passę. Również ciekawie prezentują się walki młodych talentów publiczności czyli Josh Reed (6-0) oraz Jack Shore (4-0).

W wadze półśredniej swoją ważną walkę stoczy Mohsen Bahari (9-3), który zawalczy tym razem z Giovanni Melillo (6-1). Twardy Norweg w naszym kraju jest znany z roku 2015, kiedy w ostatniej chwili wystąpił na KSW 30 po dobrej walce przegrywając po jednogłośnej decyzji sędziów z Borysem Mańkowskim. Bahari wrócił rok póżniej na gali Cage Warriors 78 pod koniec pierwszej odsłony poddając doświadczonego Ali Arisha. Włoch zaczął od czterech zwycięstw przed czasem, a następnie doznał pierwszej porażki w karierze z rąk Karla Amoussou na Venator FC 3. Melillo po tej walce zaczął od pokonania dopiero po niejednogłośnej decyzji sędziów z doświadczonym Ivanem Truscekiem. W ostatnim starciu Giovanni wystąpił na Superior FC 16 w Niemczech w drugiej odsłonie pokonując przed czasem Christiana Eckerlina.

Walka wieczoru:
77 kg: Lewis Long (14-4) vs Che Mills (16-9)

Główna karta:
70 kg: Soren Bak (8-1) vs Scott Clist (11-3)
61 kg: Josh Reed (6-0) vs Gavin Kelly (7-3)
77 kg: Mohsen Bahari (9-3) vs Giovanni Melillo (6-1)
66 kg: Jack Shore (4-0) vs Konmon Deh (8-3)

Pozostałe:
61 kg: Damo Weeden (6-6) vs Kris Edwards (8-9)
77 kg: Phill Wells (8-4) vs Shan Riley (5-6)
70 kg: Josh Ellis (1-0) vs Simon Maksimovic (1-0)
70 kg: Mason Smith-Jones (0-0) vs Brett Hassett (2-2)
70 kg: Joe McColgan (2-1) vs Richard Williams (4-0)

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.