BELLATOR 181: KOLEJNA GALA 14. LIPCA

Czternastego lipca w Oklahomie odbędzie się gala Bellator 181, poznaliśmy walkę wieczoru tego wydarzenia. W wadze lekkiej dojdzie do rewanżu pomiędzy Patricky Freire (17-8), a Derekiem Campsonem (18-6). Do ich pierwszego starcia doszło w roku 2014 na Bellator 117, wtedy na początku drugiej odsłony Brazylijczyk uderzeniami pokonał Amerykanina.

Freire miał dobrą paasę pokonując już w pierwszej rundzie Ryana Countre, a następnie we Włoszech pewnie po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Edilsona Souze. Patricky następnie walczył o tytuł na Bellator 157 jednak już w pierwszej rundzie efektownie znokautował go Michael Chandler. "Pitbull" wrócił już na tor zwycięstw na 172 edycji już na początku drugiej odsłony przed czasem pokonując Josha Thompsona.

"The Stallion'' po ostantich szybkich porażkach zaliczył kolejne trzy zwycięstwa z rzędu. Derek zaczął od bardzo ważnego starcia, kiedy na początku drugiej odsłony efektownie pokonał Melvina Guillarda, a następnie na 161 edycji pewnie po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Djamila Chana. W ostatniej walce Campos wystąpił na Bellator 170 po jednogłośnej decyzji sędziów pokonał Dereka Andersona.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.