CELTIC GLADIATOR 12: KRAKOWSKI POZNAŁ RYWALA

Znamy już walkę wieczoru Celtic Gladiator 12. Wieczorem, 20-go maja w hali Civic Hall w Greys (Essex), niedaleko w stolicy Wielkiej Brytanii, naprzeciw siebie staną dwaj świetni zawodnicy MMA wagi piórkowej Leszek Krakowski z Polski i Nathan Batista z Brazylii.

30-letni Krakowski z 10 zwycięstwami na koncie i tylko 1 porażką, należy do europejskiej czołówki tej kategorii. Pochodzący z Elbląga na północy Polski fighter od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii i trenuje w słynnym Team Sure Grip Mixed Martial Arts (TSG MMA) w Southend On Sea pod okiem mistrza Daniela Burzotty. Jego idolem w MMA jest Fiodor Emelianenko.

Brazylijczyk Nathan Batista pochodzi z Sao Jose do Rio Preto, ma 26 lat i 8 razy pokonał swoich rywali. Poniósł 4 porażki, ale i 4 razy nokautował swoich rywali. Batista reprezentuje Team Nogueira SJRP a jego trenerem jest Ercules Malta. Zaczynał od Taekwondo, ale świetnie radzi sobie w Muay Thai, lubi zapasy i BJJ. Jego idolami są José Aldo Jr, Anderson Silva, oraz Rodrigo Minotauro Nogueira.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.