DAWID KASPERSKI ZAWALCZY O PAS WAKO-PRO

Trzydziestego czerwca w Monako swoją ważną walkę w K-1 Rules stoczy nasz reprezentant Dawid Kasperski. Stawką pojedynku będzie pas organizacji WAKO-Pro, Polak zmierzy się z Gregory'm Grossim.

Zawodnik z Punchera Wrocław w poprzednim roku zaliczył bardzo ważny udany start w Rumunii, kiedy w kolejnej walce w prestiżowej federacji Superkombat pokonał jednogłośną decyzją sędziów zawodnika publiczności Alexandru Negrea. Kasperski w tym roku zdobył kolejny ważny cel, został po raz kolejny Mistrzem Polski w K-1 Rules w kategorii 86kg.

Trzeba przyznać, że rywal dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. W swoim dorobku ma ważne osiągnięcia, w roku 2011 zdobył brązowy medal na mistrzostwach świata WAKO. Jego rekord również jest imponujący, ponieważ ze swoich 80 walk tylko dziewięć przegrał. Dodatkowo Gossim był mistrzem Europy WAKO oraz zdobył tytuł organizacji IFMA i WKN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English