UFC 214: DWA POJEDYNKI W KARCIE WALK

Dwudziestego dziewiątego lipca w Kalifornii odbędzie się gala UFC 214, a do karty walk dodano dwa nowe zestawienia. Przypomnijmy, że na tej właśnie gali możliwy jest hitowy rewanż mistrza kategorii półciężkiej Daniela Cormiera (19-1) z Jonem Jonesem (22-1).

66 kg: Doo Ho Choi (14-2) vs Andre Fili (16-4) - Koreańczyk zadebiutował w federacji w roku 2014, już po 18 sekundach nokautując Juana Manuela Pauiga. W następnym roku "The Korean Superboy" stoczył jedną walkę przed własną publicznością, szybko pokonując Sama Sicilie. W poprzednim roku Choi już w pierwszej rundzie uderzeniami pokonał Thiago Tavaraesa, a w ostatniej walce przegrał po świetnym pojedynku z Cubem Swansonem. Amerykanin po szybkiej porażce z Godofredo Pepeyem udanie wrócił, już w pierwszej rundzie uderzeniami pokonując doświadczonego Gabriela Beniteza. W poprzednim roku został ciężko znokautowany w drugiej rundzie przez Yaira Rodriguesa, a w ostatniej walce pewnie na punkty pokonał Hacrana Diasa.

57 kg: Jarred Brooks (12-0) vs Eric Shelton (10-3) - Amerykanin po tym jak zbudował swój mocny rekord w starciach na lokalnych galach, w poprzednim roku stoczył ważne walki. Jarred zaczął od starcia w Japonii na gali WSOF Global Championship 2, pokonując przed czasem Junji Ito, a następnie w Rosji na gali Akhmat Fight Show 16 zapewnił pierwszą porażkę w dorobku Chrisa Miaha. Brooks po kolejnych dwóch szybkich zwycięstwach w swoim kraju zadebiutował w mocnej federacji Pancrase. W kolejnym pojedynku w Japonii, tym razem przed czasem zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Juna Nakamure. Shelton trafił do UFC po czterech zwycięstwach z rzędu w tym dwóch przed czasem. Amerykanin zapewnił sobie kontrakt po ważnym zwycięstwie w organizacji Cage Aggression, już w pierwszej rundzie zapewniając pierwszą porażkę Marka Sainci. W ostatniej walce Eric zadebiutował na gali UFC on FOX 23, niejednogłośną decyzją sędziów przegrał z doświadczonym Alexandre Pantoją.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.