UFC 211: JĘDRZEJCZYK DAŁA PREZENT RYWALCE

Joanna Jędrzejczyk (13-0) po raz piąty będzie broniła mistrzowskiego trofeum w kategorii słomkowej. Na gali UFC 211 w Dallas Polka zmierzy się z Jessicą Andrade (16-5). Na ceremonii ważenia nie obyło się bez małych prowokacji ze strony naszej mistrzyni.

Jako pierwsza na scenę weszła pewna siebie i uśmiechnięta Andrade. Po niej pojawiła się Jędrzejczyk z polską flagą. Polka pozdrawiała licznie zgromadzoną i entuzjastycznie witającą ją publiczność. Obie zawodniczki zmieściły się w limicie, choć Brazylijka wcześniej występowała w wyższej kategorii, a Joanna zdawała się mieć spore problemy z osiągnięciem wymaganej wagi. Polka postanowiła delikatnie sprowokować Andrade. Podarowała jej pas z napisem "Fantasy" (z ang. "marzenia"). Obrończyni tytułu przekazała w ten sposób Brazylijce komunikat, że mistrzowskiego pasa nie zamierza oddawać, a jego zdobycie ma być dla Andrade tylko marzeniem. Brazylijka przyjęła prezent z uśmiechem na ustach. Po chwili obie panie stanęły ze sobą twarzą w twarz. Jędrzejczyk coś mówiła do przeciwniczki, a ta tylko potakiwała głową.

"Cieszę się, że tu jestem. Jessica to moje kolejne wyzwanie, ale chcę, żeby pas, który zdobyła dwa lata temu w tym samym miejscu, został u mnie. Zamierzam go obronić po raz piąty" - powiedziała Jędrzejczyk. Walka odbędzie się na karcie głównej gali 211 w Dallas. Transmisja rozpocznie się o godzinie 4:00 w Extreme Sports Polska.

Czytaj więcej na Interia.pl

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.