RÓŻALSKI: MOJE CIAŁO SIĘ NIE REGENERUJE

Marcin Różalski natrafił na problemy podczas przygotowań do walki na KSW 39 z Fernando Rodriguesem Jr. Popularny 'Różal' ma poważne problemy z regeneracją, a relacje z jego treningów jasno pokazują, jak ciężko na nich pracuje pretendent do tytułu mistrzowskiego KSW w dywizji królewskiej.

– Moja głowa jest doprowadzona do granicy absurdu, jeśli chodzi o wytrzymałość. Paradoks tego polega na tym, że to nie ma nic wspólnego z walką. Pojedynek i sam Stadion Narodowy nie robią na mnie jeszcze żadnego wrażenia. Zobaczymy, jak to będzie w ostatnich godzinach. Przede wszystkim pogoda, zmiany ciśnienia, zmiany temperatury moje ciało się po prostu nie regeneruje – powiedział Różalski.

'Różal' scharakteryzował też swojego rywala, z którym stoczy bitwę za półtorej tygodnia.

– Jest tak samo chaotycznym zawodnikiem jak ja. Jest dużo młodszy. Ty były najcięższe przygotowania w moim życiu. Miałem mega ekipę, był duży nakład środków wszelkiego rodzaju. Jestem bardzo dobrze przygotowany, na tyle na ile mogłem się przygotować. Mam nadzieję, że Fernando też podchodzi do tego poważnie i nie będzie kalkulacji – zakończył Różalski.

Oglądaj wywiad na Polsat Sport.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.