HALNY POWIEJE NA SŁOWACJI

Dwóch podopiecznych Łukasza Pławeckiego z Halny Nowy Sącz, Maciej Szczepaniak (1-0) i Norbert Job stoczą walki na Słowacji podczas gali Ministry of Fight w najbliższą sobotę w Banskiej Bystricy. Rywalem Szczepaniaka, który walczy w MMA w dywizji do 66 kg będzie powracający po ponad trzech latach do zawodowego sportu Jozef Ries (1-0). Noszący pseudonim ‘Spejson’ Job zmierzy się natomiast z Atillą Garamszeghym. Ponadto na gali zobaczymy jeszcze dwóch Polaków.

Szczepaniak zadebiutował w zawodowym MMA w kwietniu tego roku poddając Białoruskiego zapaśnika, Leonida Krysiuka na gali HFO 3 w Nowym Sączu. Drugi pojedynek przyjdzie mu stoczyć już poza granicami naszego kraju. Młody zawodnik jest prowadzony przez Roberta Lisa, Grzegorza Janusa i Rafała Wilka. Jak powiedział manager klubu Halny Nowy Sącz w rozmowie z lokalnym serwisem, jego zawodnicy są w doskonałej formie i pojadą na Słowację nie w roli chłopców do bicia, ale zawodników mających uciszyć publiczność i dopisać kolejne zwycięstwa do rekordów.

Norbert Job to podopieczny Łukasza Pławeckiego, drugiego Polaka, który toczył walki w najsilniejszej lidze kickboxingu na świecie, czyli Glory. ‘Boom Boom’ przegrał niestety tamten pojedynek i okupił go kontuzją ręki, którą leczy po dziś dzień. Norbert Job ma na swoim koncie już siedem walk zawodowych, a w ostatnim pojedynku musiał przełknąć gorycz porażki ulegając trenującemu w Krakowie, Piotrowi Sokołowi. Na gali zawalczy również reprezentant Polski w Muay Thai, trener Academia Gorila Warszawa, Rafał Korczak, a także Ireneusz Kuśka. Życzymy oczywiście powodzenia obydwu Polakom i liczymy, że wrócą do kraju z kolejnymi zwycięstwami w rekordach.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.