BAMMA 30: WALKA O PAS W WALCE WIECZORU

Siódmego lipca w Irlandii odbędzie się gala BAMMA 30, poznaliśmy walkę wieczoru tego wydarzenia. W kategorii koguciej Alan Philpott (16-9) zawalczy o wakujący pas kategorii koguciej z Shy Walshem (16-4).

'The Apprentice' po porażce w debiucie z Edem Arthurem zaliczył kolejne dwa zwycięstwa w federacji BAMMA. W tych pojedynkach Alan niejednogłośną decyzją sędziów zapewnił pierwszą porażkę w rekordzie Regisa Sugdena, a przed czasem pokonał Nathaniela Wooda. Philpott następnie stoczył pierwszą walkę w Japonii na gali VTJ, gdzie szybko w pierwszej rundzie poddał go niepokonany Daichi Takenaka. Po tym starcie wrócił szybko na tor zwycięstw na BAMMA 26, jednogłośną decyzją sędziów pokonując Aarona Blackwella. W ostatnim starciu zawodnik z północnej Irlandii walczył o pas, jednak w drugiej rundzie poddał go Tom Duquesnoy.

Shay miał długą passę czterech zwycięstw z rzędu, co dało walkę o pas, jednak na 25 edycji już w niecałe dwie minuty pokonał go Tom Duquesnoy. Walsh po tej walce wystąpił na Bellator 173, jednogłośną decyzją sędziów pokonując Jamesa McErleana, a również na punkty pokonał Aarona Blackwella na BAMMA 29.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.