KOK: POLACY W KARCIE WALK

Szesnastego czerwca na Litwie swoją kolejną galę zorganizuje prestiżowa organizacja KOK, która tym razem pojawi się Svyturio Arena z nazwą 'Summer edition'. W karcie walk pojawi się dwóch naszych reprezentantów, a całe wydarzenia na żywo będziemy mogli obserwować w telewizji FightBox.

W kategorii do 65 kilogramów w czteroosobowym turnieju wystąpi Łukasz Łęczycki, który będzie chciał przerwać złą passę w starciu z zawodnikiem publiczności Igorem Osininem. Łęczycki znany wszystkim jest z kadry IFMA, reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej. Łukasz w ostatnich swoich starciach wystąpił pierw na Spartan Fight, gdzie po dobrej walce przegrał na punkty z Michałem Królikiem, a w ostatniej walce niedawno doznał porażki z Oskarem Siegertem. Trzeba również dodać ciekawostkę, ponieważ w turnieju Łukasz startuje jako jedyny zawodnik nie reprezentujący Litwy, bo w drugim zestawieniu zobaczymy Janis Feldmanis-Martynas Danius.

Drugim Polakiem będzie Kamil Pawlak, który również zawalczy z zawodnikiem publiczności Deivydasem Jemelianovasem. Pawlak dopiero zaczyna swoją karierę w formule K-1 Rules, a będzie chciał również wrócić na tor zwycięstw. W ostatnim starciu na HFO w Nowym Sączu przegrał z Przemysławem Pawlakiem.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.