GRANDA PRO 4: PACZUSKI W KARCIE WALK

Dziewiątego czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna ciekawa gala Granda Pro. Na 4 edycji Radosław Paczuski (17-2) na Torwarze stoczy pojedynek z Florianem Krogerem (17-2).

Radosław Paczuski ma 24 lata, ale już wiele sukcesów zawodowych i amatorskich na koncie. Był wielokrotnym mistrzem Polski w w muay thai i kickboxingu. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza świata K-1 Global oraz Puchar Świata w K-1. Znakomicie debiutował w organizacji FEN podczas marcowej FEN 16 Warsaw Reloaded – niesiony dopingiem kilkuset swoich fanów, tworzących niezapomnianą atmosferę na Torwarze, wygrał pewnie na punkty z walecznym Anglikiem Georgem Daviesem. Na zawodowym koncie ma 17 zwycięskich walk i tylko 2 porażki. Wraz z bratem i trenerem Kamilem Paczuskim są liderami własnego klubu Uniq Fight Club. Paczuski ma w planach zdominowanie wagi półciężkiej w Polsce. W ostatniej walce Radek wystąpił na FEN 17, kiedy to w świetnym stylu znokautował już w pierwszej rundzie doświadczonego Menno Van Roosmalen. Dodać trzeba, że Paczuski w ostatnim czasie zapowiedział, że już niedługo może zadebiutować w MMA co daje kolejnego smaczku.

Jego przeciwnika znamy z pojedynków w federacji Explosion Fight Night, gdzie ostatnio pokonał pewnie Michaela Lorenza. Dodatkowo Florian u nas w kraju miał walczyć z Pawłem Jędrzejczykiem na MFC 8. Florian znany jest z mocnego uderzenia, bo przecież z siedemnastu zwycięstw tylko cztery razy stawał do decyzji sędziów. Kroger trenuje w hamburskim Xite Gym.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.