NA ŻYWO: LEBAL KBC NIGHT 3 w KĘPNIE

Już dzisiaj od godziny 17:40 zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z gali Lebal KBC Night 3 w Kępnie. Kibice zobaczą łącznie osiem walk w różnych formułach mieszanych sztuk walki i kickboxingu. W głównym pojedynku wieczoru odbędzie się starcie o pas zawodowego mistrza Polski PZKB w wadze do 91 kg.

Karta walk:

Walka wieczoru o pas zawodowego Mistrza Polski PZKB:
(K-1) 91kg: Szymon Dwornikowski vs Rafał Gąszczak

Główna karta:
(K-1) 93kg: Michał Grzesiak vs Radosław Kawczuk
(FC) 52kg: Olga Michalska vs Żaneta Cieśla
(MMA) 81kg: Paweł Nahrebny vs Kamil Kraska
(FC) 71kg: Tomasz Przybylski vs Mateusz Swięty
(MMA) 63kg: Patryk Kulesza vs Cezary Kaska

Pozostałe:
(K-1) 75kg: Krystian Solecki vs Bartosz Cieślak
(K-1) 71kg: Marek Pabich vs Jakub Sikorski

W formule full-contact zobaczymy starcie o pas zawodowego mistrza Polski w wadze ciężkiej. Rafał Gąszczak zmierzy się z Szymonem Dwornikowskim, który zastąpił pierwotnie anonsowanego Pawła Strykowskiego.

W kolejnym zestawieniu czeka nas klasyczne starcie młodości z doświadczeniem. Utalentowana Olga Michalska stanie przed bardzo trudnym zadaniem. Jej oponentką w formule full-contact będzie bowiem Żaneta Cieśla, czyli mistrzyni świata, zawodowa mistrzyni Europy oraz wielokrotna mistrzyni Polski w kickboxingu a także uczestniczka mistrzowskich imprez w boksie.

Kolejne ciekawe starcie to pojedynek efektownie walczącego zdobywcy Pucharu Świata Michała Grzesiaka z mistrzem Polski juniorów w boksie z 2016r. Radosławem Kawczakiem.

W ringu zobaczymy także Tomasza Przybylskiego, tegorocznego wicemistrza Polski full-contact.

W walkach MMA zobaczymy reprezentantów MMA Solo Team Namysłów Pawła Nahrebnego i Patryka Kuleszy, którzy trenowani pod okiem zawodnika federacji KSW Grzegorza Szulakowskiego na pewno nie zawiodą kibiców z Namysłowa.

Gala rozpoczyna się o godz. 18:00. Bilety na imprezę do kupienia w kasach KOSiR. Oficjalne ważenie zawodników o godz 19:00 w Pensjonacie Maciejanka w Kobylej Górze. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.