PLMMA 74: SIÓDMEGO PAŹDZIERNIKA W TORUNIU

Mirosław Okniński ogłosił, że siódmego października odbędzie się kolejna gala Profesjonalnej Ligi MMA. 74. edycja będzie trzecią transmitowaną na żywo przez telewizję TV Puls, i odbędzie się w Toruniu.. W walce wieczoru, możliwe że swoją kolejną walkę stoczy kontrowersyjny Marcin Najman (1-3), który ma spotkać się z medalistą olimpijskim Szymonem Kołeckim (2-0). Podczas studia ogłoszono przymiarki do tego zestawienia, jednak zawodnik z Ciechanowa nie jest jeszcze pewny tego starcia, a co ciekawe będzie to jego ostatnia walka na kontrakcie z PLMMA.

Ponadto możliwe, że właśnie na tej gali do pierwszej próby obrony pasa kategorii muszej stanie Piotr Kamiński (2-1), który podejmie Igora Wojtasa (6-5). 'Bodzio' zdobył tytuł na gali w Łomiankach, już w pierwszej rundzie poddając Mikołaja Kałudę. ''Gucio'' miał słaby początek, jednak przegrywał z Jakubem Wikłaczem czy Damianem Szmigielskim. Teraz Wojtas ma serię sześciu zwycięstw z rzędu, większość tych walk kończył efektownie.

Do obrony pasa kategorii półśredniej ma stanąć Robert Bryczek (9-2), który najprawdopodobniej spotka się z Krzysztofem Kułakiem (29-15-2). Oczywiście do tej walki dojdzie jeżeli Bryczek wyleczy swoją kontuzję i będzie gotowy na ten termin.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.