VII MMA CUP: ADAM BIEGAŃSKI I CEZARY ZUGAJ JR WRACAJĄ

Jeden z najlepszych zawodników amatorskiego MMA w Polsce, były mistrz AFC, Adam ‘Wiking’ Biegański (1-0) niebawem stoczy drugą walkę na zawodowym ringu. Podopieczny Pawła Zalewskiego z klubu Vale Tudo Białystok po raz kolejny wyjdzie do zawodowej walki 17 czerwca podczas VIII Gali MMA Cup w Białymstoku. Oprócz niego zobaczymy min. czołowego zawodnika Muay Thai w Polsce, Cezarego Zugaja jr.

Biegański jest jednym z najlepszych amatorów w polskim MMA w wadze półciężkiej w ostatnim czasie. Zawodnik trenujący w Białymstoku rywalizował  a mistrzostwach świata w Las Vegas, a także podczas ostatnich mistrzostw Europy w Bułgarii. Ponadto jest wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, Pucharu Polski i lokalnych imprez amatorskiego MMA w Polsce. Ponadto jest medalistą polskich imprez BJJ, a w tej sztuce walki posiada purpurowy pas z dwoma belkami. Ostatni raz amatorsko na gali PLMMA walczył z Krystianem Bielskim z Mławy, którego pokonał jednogłośną decyzją sędziów. W swoim ostatnim pojedynku, który jednocześnie był dla niego debiutem w zawodowym MMA, pokonał Białorusina, Pavla Bakijanowa podczas grajewskiej gali 3F. Jeśli chodzi o pojedynek na gali MMA Cup, Biegański będzie walczył w dywizji średniej.

Na gali zobaczymy również reprezentanta White Bears Białystok, Cezarego Zugaja jr trenowanego przez swojego ojca. Zugaj to czołowy zawodnik Muay Thai w Polsce w kategorii do 63,5 kg. Młody zawodnik zmierzy się prawdopodobnie z kimś z Białorusi lub z Litwy, znając dobre relacje promotora gali, Lecha Gorczaka z trenerami z tych krajów. Ponadto planowany jest występ powracającego po dłuższej przerwie Dawida Gryca, Kamila Czyżewskiego i Pawła Zakrzewskiego.  

 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.