GRANDA PRO 4: WRZOSEK RÓWNIEŻ W KARCIE WALK

Dziewiątego czerwca odbędzie się gala Granda Pro 4: 'Arena Wojowników', a do karty walk dodano kolejne mocne zestawienie. W wadze ciężkiej zobaczymy kolejny start utalentowanego Arkadiusza Wrzoska (6-3), który tym razem podejmie Kaia Duraka (11-1).

24-letni Arkadiusz Wrzosek, który w październiku został amatorskim mistrzem świata K-1 Global, a wcześniej zdobył tytuły mistrza Europy muay thai oraz mistrza Polski w muay thai i wushu, na FEN 13 wygrał starcie z Kryspinem Kalskim, który w swoim debiucie w FEN stawiał bardziej doświadczonemu przeciwnikowi niezwykle zacięty opór. Ostatecznie sędziowie tego pojedynku potrzebowali aż ekstra rundy, aby móc ogłosić werdykt. Co ciekawe, dla zawodnika z Warszawy był to drugi występ w organizacji FEN i drugi zakończony dogrywką – wcześniej na gali FEN 11 Warsaw Time w podobnych okolicznościach to Arek Wrzosek musiał uznać wyższość rywala, Niemca Niko Falina.

Przeciwnik trenuje na co dzień w Niemczech w klubie La Familia Fightclub Erfurt. Durak jest w formie, co potwierdził niedawno zdobywając pas Mistrza Europy IKBF po ciężkim boju pokonując Mustafe Isika. Ciekawostką jest również, że Kai jest tylko 3 centymetry niższy od rywala, tym samym Wrzosek nie będzie miał ponownie tak dużej przewagi.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.