BELLATOR 181: NOWE POJEDYNKI W KARCIE WALK

Nowe walki zostały dodane do karty walk Bellator 181, która czternastego lipca odbędzie się w Stanach Zjednoczonych.

W wadze średniej zobaczymy dobrze znanego w naszym kraju Kendall Grove (23-16), który w kolejnym pojedynku w federacji spotka się z Johnem Salterem (13-3). ''Da Spyder'' po nie udanej walce o pas zaliczył kolejne dwa zwycięstwa. Grove uderzeniami zastopował w trzeciej rundzie Joeya Beltrana, a w drugiej Francisco France. W ostatniej walce Kendall wystąpił na Bellator 162, gdzie efektownie przed czasem pokonał go Alexander Shlemenko. Salter zadebiutował w federacji w roku 2015 na 132 edycji poddał w drugiej rundzie Dustina Jacoby. John następnie niespodziewanie szybko poddał byłego mistrza Brandona Halseya oraz we Włoszech pokonał w nie całe dwie minuty początkującego zawodnika publiczności.

W wadze koguciej zobaczymy byłego mistrza Joe Warrena (14-6), który w ważnej walce podejmie Stevie Garcia Jr. (7-1). Fighter z Denver po starcie pasa udanie wrócił pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonując L.C. Davisa. Warren w poprzednim roku szybko został poddany przez Darriona Caldwella, a następnie w trzeciej rundzie również poddał Sirwana Kakaia. W ostatniej walce Joe wystąpił na gali Bellator 166, gdzie dostał szansę mistrzowską jednak wtedy przegrał większościową decyzją sędziów z Eduardo Dantasem. Garcia po trzech udanych walkach w federacji w tym dwóch skończonych efektownie doznał porażki. Stevie w tej walce przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Ricky Turciosa, a w ostatniej walce udanie wrócił zapewniając pierwszą porażkę w rekordzie Ronnie Lawrence.

W kategorii półśredniej utalentowany Andre Fialho (7-1) podejmie AJ Matthewsa (8-6). Portugalczyk po pięciu zwycięstwach przed czasem na lokalnych galach zapewnił sobie kontrakt z jedną z największych organizacji na świecie. Fialho zaczął od błyskawicznej wygranej po 29 sekundach Manny Meraza, a w pierwszej rundzie również Ricka Regera. W ostatnim starciu Andre wystąpił na Bellator 167, gdzie po 21 sekundach zapewnił mu pierwszą porażkę w rekordzie Chidi Njokuani. Matthews po dwóch udanych walkach w następnych doznał aż trzech porażek z rzędu. Wszystko zaczęło się w Japonii w Rizin FF, gdzie w pierwszej rundzie efektownie znokautował go Anatoly Tokov. AJ powrócił do federacji Scotta Cokera i wtedy przegrywał jednogłośną decyzją sędziów z Benem Reiterem, a przed czasem z Hisaki Kato.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.