UFC: NOWE POJEDYNI I ZMIANY W KARTACH WALK

Nowe pojedynki zostały dopisane do poszczególnych kart walk największej federacji na świecie.

Tyson Pedro vs Corey Anderson (UFC on FOX 25) - Australijczyk po czterech efektownych zwycięstwach na lokalnych galach w swoim kraju zapewnił sobie kontrakt z największą federacją na świecie. Pedro zaczął od debiutu przed własną publicznością, gdzie poddał pod koniec pierwszej rundy Khalila Rountree znanego jako finalista TUF 23. W ostatnim starciu Tyson wystąpił na UFC 209 pod koniec pierwszej rundy uderzeniami zapewniając w rekordzie Paula Craiga. Amerykanin po świetnej passie zwycięstw dyskusyjną decyzją sędziów przegrał z Mauricio Ruą. Anderson udanie wrócił w drugiej rundzie uderzeniami pokonując Seana O'Connella, a na koniec wystąpił w walce wieczoru na UFC Fight Night 107, gdzie znokautował go w pierwszej rundzie Jimmi Manuwa.

Godofredo Pepey vs Shane Burgos (UFC on FOX 25) - Brazylijczyk zachwycał już w pierwszych rundach pokonując przed czasem Noada Lahata, Dashona Johnsona i Andre Fili. Pepey następnie wystąpił na na UFC on FOX 20, gdzie pewnie na punkty pokonał go Darren Elkins. W ostatniej walce Godofredo przed własną publicznością poddał w pierwszej rundzie Mike De La Torre. Amerykanin w poprzednim roku zadebiutował jednogłośną decyzją sędziów pokonując bardziej doświadczonego Tiago Tratora. W tym roku Burgos w trzeciej odsłonie uderzeniami pokonując Charlesa Rose.

Jeremy Kennedy vs Kyle Bochniak (UFC on FOX 25) - Kanadyjczyk zadebiutował w poprzednim roku przed własną publicznością pokonując jednogłośną decyzją sędziów rodaka Alexa Ricci. W bieżącym roku Kennedy wystąpił na UFC Fight Night 106 pewnie pokonując na punkty Rony Jasona. Amerykanin po kolejnych zwycięstwach w federacji CES trafił jako niepokonany do największej federacji na świecie. Kyle w debiucie doznał pierwszej porażki w rekordzie na punkty z Charlesem Rosą. W ostatniej walce w Kanadzie wygrał niejednogłośną decyzją sędziów z Enrique Barzole.

Lyman Good vs Elizeu Zaleski (UFC on FOX 25) - Amerykanin znany wszystkim jest jako weteran federacji Bellator, a do UFC próbował trafić już w roku 2013 jednak odpadł już po pierwszym odcinku TUF 19. Good po tej przygodzie miał passę trzech zwycięstw w federacji CFFC, gdzie zapewniło mu to kontrakt z UFC. Lyman zadebiutował w roku 2015 przed czasem odprawiając Andrewa Craiga. Następnie miał stoczyć kolejną walkę jednak wpadł na dopingu i został z tego powodu oczywiście zawieszony. Brazylijczyk po dyskusyjnej porażce na punkty w debiucie wrócił na tor zwycięstw. Zaleski w poprzednim roku w trzeciej rundzie uderzeniami zastopował Omara Akhmedova, a na kartach punktowych wygrał z Keitą Nakamurą.

Rafael Natal vs Alessio Di Chirico (UFC on FOX 25) - Brazylijczyk miał świetną passę jednak przerwały ją ostatnie starcia. Natal w tych pojedynkach pewnie na kartach punktowych przegrał z Robertem Whittakerem, a już w pierwszej rundzie z Timem Boetschem. Włoch po dyskusyjnej decyzji sędziów na FEN 9 zapewnił sobie kontrakt z UFC. W debiucie w Chorwacji również dyskusyjne przegrał i doznał pierwszej porażki z rąk Bojana Velickovicia. Alessio następnie wystąpił w Kanadzie, gdzie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Garretha McLellana, a na UFC on FOX 23 już w pierwszej rundzie poddał go Eric Spicely.

Diego Rivas vs Jose Alberto Quinones (UFC Fight Night 114) - ''Pitbull'' próbował pierw przygody na TUF Latina American Season 1 jednak opadł już po pierwszej walce. Mimo wszystko zawodnik z Chile dostał kontrakt i w debiucie pewnie wypunktował Rodolfo Rubio Pereza. W ostatniej walce Rivas zachwycił na początku drugiej rundy efektownie nokautując Noada Lahata. Meksykanin wystąpił również w tym samym programie i poszło mu lepiej, ponieważ wygrał dwie walki. Następnie Quinones zadebiutował jednogłośną decyzją sędziów przegrywając z Alejandro Perezem. Jose w następnej walce poddał w pierwszej rundzie Leonardo Moraesa, a na punkty pokonał Joeya Gomeza.

Jordan Mein vs Belal Muhammad (UFC 213) - Kanadyjczyk po dwóch ważnych wygranych w roku 2014 w następnym wystąpił na UFC 183, gdzie na początku drugiej rundy uderzeniami pokonał go Thiago Alves. Po tym pojedynku Mein wrócił w poprzednim roku na UFC 206 przegrywając pewnie na punkty z dobrze znanym w naszym kraju Emilem Weberem Meekiem. Muhammad po emocjonującej porażce w debiucie pod koniec trzeciej rundy przed czasem pokonał Augusto Montano, a następnie w nie całe dwie minuty pokonał go Vicente Luque. W ostatniej walce Belal wystąpił na UFC 208, gdzie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Randy Browna.

Jared Gordon vs Michel Quinones (UFC Fight Night 112) - ''Flash'' znany wszystkim jest jako weteran federacji CFFC. Jared po pierwszej porażce w karierze z rąk Jeffa Lentza i tym samym nie udanej walce o pas wrócił na tor zwycięstw. Gordon zaliczył dwa efektowne zwycięstwa, a na koniec zdobył upragniony pas. Amerykanin po pierwszej porażce odniesionej na gali Bellator zaliczył kolejne pięć zwycięstw z rzędu. Michael w ważnych pojedynkach wygrywał przed czasem na Absolute FC, a w ostatniej walce odnotował najważniejsze zwycięstwo w karierze. W tym pojedynku wystąpił na Titan FC 43 pewną jednogłośną decyzją sędziów zapewniając pierwszą porażkę w rekordzie Caio Uruguaia.

Azamat Murzakanov vs Joachim Christensen (UFC Fight Night 112) - Czeczen jest kolejnym zawodnikiem Absolute Championship Berkut. Azamat w dorobku ma siedem walk z czego raz stawał do decyzji sędziów, a resztę walk kończył efektownie przed czasem. Murzakanov w dorobku ma walkę choćby w federacji Fight Nights, a nie tak dawno zdemolował po 50 sekundach Andre Muniza czyli niedoszłego rywala Tomasza Narkuna. Duńczyk w poprzednim roku zadebiutował, gdzie w Stanach Zjednoczonych pod koniec drugiej rundy poddał go Luis Henrique Da Silva. Następnie Christensen udanie wrócił dopiero w trzeciej rundzie przed czasem pokonując Bojana Mihajlovicia. W ostatnim starciu Joachim wystąpił na UFC 211.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.