WIELKA GWIAZDA K-1 BĘDZIE UCZYĆ WALKI W POLSCE

Jeden z najlepszych kickboxerów w wadze półśredniej, Artur Kyshenko niebawem zawita do Polski. Już w najbliższą sobotę i niedzielę będziecie mieli szanse potrenować z legendą K-1 MAX, It’s Showtime i innych najlepszych organizacji. Ukrainiec poprowadzi seminarium w Warszawie w klubie Uniq Fight Club, na które serdecznie was zapraszamy.

Kyshenko toczył boje z najlepszymi w organizacji K-1 MAX. Walczył z takimi legendami jak: Masato, Andy Souwer, Buakaw Banchamek (dawniej Por Pramuk) czy Albert Kraus. Ponadto rywalizował w turnieju Fast & Furious wiodącej niegdyś It’s Showtime. Ukrainiec obecnie walczy dla Kunlun Fight, gdzie odnosi ogromne sukcesy. Swego czasu rywalizował również na galach organizacji King of Kings, która robiła swoje wydarzenia również w Polsce, jednak w jednym z wywiadów powiedział, że nie chciał już walczyć dla organizacji Donatasa Simanaitisa ze względu na za niski poziom sportowy jego rywali. Kyshenko walczy również dla organizacji Enfusion, w której wygrywa pojedynek za pojedynkiem.

Będzie to niepowtarzalna szansa, gdyż jeśli chodzi o sporty uderzane, to już dawno nie mieliśmy okazji gościć w naszym kraju zawodnika światowego kalibru poza naszymi reprezentantami. Ponadto Kyshenko podzieli się swoją wiedzą z uczestnikami seminarium, a jak wiadomo jego wiedza doprowadziła go do czołówki rankingów światowego K-1. Jak udało nam się dowiedzieć od organizatorów, Artur Kyshenko zamierza również posparować z uczestnikami seminarium, którzy będą się wyróżniać na tle innych i uzna ich za dobrych sparingpartnerów przed zbliżającą się walką.

Zapraszamy więc do Warszawy wszystkich, którym na sercu leży podnoszenie swoich umiejętności stójkowych. Miejsc pozostało już niewiele, a organizatorzy przewidzieli ograniczoną ich ilość ze względu na specyfikę sali. Uczestnicy mogą wziąć udział w dwóch lub czterech treningach z Kyshenką, który poprowadzi dwa bloki szkoleniowe w sobotę i dwa w niedzielę. Więcej informacji znajdziecie w wydarzeniu na FB utworzonym przez Uniq Fight Club.  

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.