BOB ARUM: PACQIAO CZEKA NA KONTAKT MCGREGORA

Działający od dekad w biznesie pięściarskim, Bob Arum znany jest przede wszystkim fanom MMA z głupich komentarzy, że zawodnicy w klatce przytulają się jak geje. Starszy Pan, który promuje min. Manny’ego Pacqiao ostatnio powiedział, że jeśli Floyd Mayweather jr i Conor McGregor nie dojdą do porozumienia, to chętnie wystawi swojego podopiecznego do walki z gwiazdą UFC.

- Bądźcie cierpliwi. Dana White jest dobrym negocjatorem i doprowadzi wszystko do końca. Nie może jednak dać się naciskać przez Mayweather i jego ludzi. Jeśli jednak McGregor wciąż szuka przeciwnika, a chce walczyć z kimś zdecydowanym, to Manny Pacqiao czeka na kontakt – skwitował promotor filipińskiego pięściarza.

Jak widać Bob Arum jest dobrej mysli, a dodatkowego smaczku dodaje fakt, że sam był do 2006 roku promotorem Floyda Mayweather jr. Później Amerykanin postanowił sam zostać swoim promotorem, a wielkiemu Arumowi pozostała gwiazda w osobie Manny’ego Pacqiao. W końcu udało się doprowadzić do starcia między tą dwójką zawodników, ale negocjacje trwały naprawdę długo.

Miejmy nadzieję, że negocjacje walki Mayweather jr vs McGregor nie będą trwały tyle co Roya Jonesa jr i Andersona Silvy. Gdy Brazylijczyk był wielką gwiazdą UFC głośno było na temat ich walki, jednak cały czas coś stawało na przeszkodzie w organizacji walki. Tym samym jeden z najlepszych zawodników w historii MMA i zdecydowanie najlepszy pięściarz lat 90-tych nigdy nie postawili nogi w jednym ringu. 

Czekamy więc na finał negocjacji Mayweather jr – Conor McGregor. Miejmy nadzieję, że ta opera mydlana będzie miała mniej odcinków niż słynna ‘’Moda na sukces’’ i szybko będziemy mieli jej finał. Ewentualne starcie Irlandczyka z Filipińczykiem też może okazać się ciekawe i mamy nadzieję, że myślicie podobnie. Czy waszym zdaniem Conor powinien na przetarcie zmierzyć się z bardziej pasującym mu stylowo Pacqiao czy koniecznie czekać na Amerykanina?

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.