GRANDA PRO 4: 9 WRZEŚNIA NA TORWARZE

Redakcja, Informacja własna

2017-05-31

Legia Fight Club zaprasza na kolejną zawodową galę Granda PRO 4 ARENA WOJOWNIKÓW, która odbędzie się już 9 czerwca. Tym razem zawodnicy skrzyżują rękawice w głównej Hali Torwar, przy Łazienkowskiej 6A.

Zawodnik Legia Fight Club Grzegorz Sanecki stoczy walkę wieczoru w formule MMA, natomiast Radosław Paczuski z Uniq Fight Club zmierzy się w walce wieczoru w formule K-1 z mistrzem świata kickboxingu Florianem Krögerem.

W karcie walk znajduje się 12 pojedynków, 4 w formule MMA i 8 w formule K-1. W ringu zobaczymy utytułowanych zawodników z Polski i Niemiec, m.in. mistrzów świata K-1:  Arkadiusza Wrzoska, Dawida Mirkowskiego oraz wspomnianego Paczuskiego.

Emocji nie zabraknie, ponieważ pojedynki stoczą także czołowi reprezentanci stołecznych klubów: Alan Kwieciński (WCA Fight Team), Rafał Korczak (Akademia Gorilla),  Kamil Pawlak (Garuda) oraz Krzysztof Gutowski (S4 Fight Club).

To już czwarta profesjonalna gala organizowana przez Legia Fight Club. Pomysł wywodzi się z Warszawskiej Grandy, czyli amatorskich sparingów, które każdego miesiąca odbywają się w Legia Fight Club.

Gale zawodowe cieszą się sporą popularnością, do tej pory Granda Pro była organizowana w sali treningowej Legia Fight Club, ale ogromne zainteresowanie widzów i kibiców spowodowało przeniesienie imprezy do hali warszawskiego Torwaru.

Oficjalne ważenie zawodników odbędzie się 8 czerwca, o godzinie 11:00 w Sports Bar & Restaurant "Łazienkowska 3". Wszystkie media serdecznie zapraszamy!

*** Bilety wstępu zostaną udostępnione do sprzedaży 19 maja na eBilet.pl, bilety VIP będą dostępne w recepcji Legia Fight Club (ul. Łazienkowska 6A) od 22 maja. Rezerwacja biletów VIP pod numerem telefonu 22 529 87 24.